Anna Lewandowska
Instagram.com/_rl9
Autor Piotr Mika - 30 Sierpnia 2020

Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć

Anna Lewandowska od lat jest w szczęśliwym związku z Robertem Lewandowskim. W świecie sportu i show-biznesu nie często trafiają się takie zgodne małżeństwa jak państwo Lewandowscy. Niedawno Anna Lewandowska zdradziła jedną z tajemnic ich udanego związku.

Anna Lewandowska w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zajęć. Niedawno brała udział w sesjach zdjęciowych czy spędzała czas na planie programu "Top model", gdzie wystąpi gościnnie w ramach jednego z odcinków. W tym wszystkim znalazła jednak czas na świętowanie wraz z mężem jego największego sportowego sukcesu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To nie koniec pogodowego armagedonu. Pojawiły się kolejne ostrzeżenia
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
  3. Z ostatniej chwili. Poważne zmiany na liście krajów z zakazem lotów do Polski
Poważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuPoważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuCzytaj dalej

Anna Lewandowska zdradza sekret udanego małżeństwa

Wiele osób patrząc na Lewandowskich zastanawia się, nad ich przepisem na sukces. Mowa tu nie tylko o powodzeniu w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Anna Lewandowska spełnia się jako trenerka oraz bizneswoman, sygnującą swoim nazwiskiem produkty spożywcze czy kosmetyki.

Robert Lewandowski z kolei jest najlepszym polskim piłkarzem, który już teraz zabezpiecza swoją przyszłość. Dzięki swojej rozpoznawalności inkasuje ogromne kwoty jako twarz światowych marek m.in. Huawei czy Gillette. Zarobione w reklamach i na boisku pieniądze inwestuje dalej, głównie w nieruchomości.

Mimo wielu zajęć Lewandowscy mają jednak czas również dla siebie i swojej rodziny. Razem wychowują dwie córeczki, Klarę oraz Laurę. Wielu fanów zastanawia się, co sprawia, że Anna oraz Robert tak dobrze się dogadują. Trenerka niedawno zdradziła pewną wskazówkę na ten temat.

Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)Czytaj dalej

Wymowny wpis Anny Lewandowskiej

Na Instagramie i innych profilach w mediach społecznościowych wielokrotnie byliśmy świadkami, jak Lewandowscy okazują sobie uczucia. Teraz Anna Lewandowska umieściła zdjęcie w objęciach Roberta z bardzo wymownym podpisem. - Przyjacielem jest ten, dzięki któremu stajemy się każdego dnia lepsi i czujemy się sobą - napisała pod zdjęciem trenerka.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZUS wygadał się, jak podwyższyć swoją emeryturę. Rozwiązanie jest proste, a wiele osób nie korzysta
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News