Anna Lewandowska awantura
Facebook.com/Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 31 Sierpnia 2020

Anna Lewandowska chciała wesprzeć otyłe kobiety. Skończyło się ogromną awanturą (FOTO)

Anna Lewandowska w ostatnich dniach znalazła się pod wielką falą krytyki. Trenerka fitness pokazała w sieci przygotowania do swojego nowego przedsięwzięcia. Sportsmenka za swoje zdjęcie jest krytykowana nie tylko przez fanów, ale także przez aktywistów, którzy zarzucają Lewandowskiej hipokryzję.

Anna Lewandowska niedawno poinformowała, że w najbliższym czasie rozpocznie swoje nowe przedsięwzięcie. W ostatnim czasie Lewandowska bardzo mocno zaczęła angażować się w sprawy samoakceptacji. Jak się okazuje, ten temat pojawi się także w nowym projekcie trenerki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Mamy oficjalne potwierdzenie
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Zwołują w Polsce sztaby kryzysowe. Będzie ich 6
Świat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyŚwiat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyCzytaj dalej

Anna Lewandowska w ogniu krytyki

Kilka dni temu Lewandowska zamieściła na Instagramie nagranie, którym pokazała czym będzie się zajmował jej najnowszy projekt. Polka zaangażuje się w ruch "bodypositive", który w ostatnim czasie podbija internet i zrzesza osoby, które łączy chęć normalności w podejściu do własnego ciała.

Lewandowska w związku z tym ruchem zapozowała w stroju "fat-suit". - Za duża, za chuda - jak teraz się wam podobam? - napisała na filmiku trenerka. To nagranie nie spodobało się wielu fanom, którzy uznali ten żart za niesmaczny, a sam widok sportsmenki w przebraniu za grubą osobę uznali za kuriozalny.

Jedną z największych krytykujących Lewandowską jest Maja Staśko, aktywistka, krytyczka i publicystka, która często zabiera głos w sprawach równości, tolerancji i praw człowieka. Aktywistka w bardzo mocnych słowach skrytykowała Lewandowską za jej przebranie i wytknęła brak empatii.

- Filmik Anny Lewandowskiej, w którym przebiera się za grubą kobietę, jest wyrazem totalnego braku empatii. Żarty z grubych osób są tak samo śmieszne, jak żarty z gwałtów - napisała Staśko. - Grube osoby to ludzie, nie obiekt żartów czy inwektywa. A Lewandowska nazywa swój filmik #bodypositive. To jest przeciwieństwo ciałopozytywności! - kontynuowała.

Robert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataRobert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataCzytaj dalej

Aktywistka w mocnych słowach skomentowała zdjęcie Anny Lewandowskiej

- Superszczupła laska, którą stać dosłownie na wszystko, każdy zabieg upiększający i usługę, i która ma mnóstwo czasu, by ćwiczyć – w stroju grubej osoby wywija śmiesznie do kamery. No, naprawdę, boki zrywać - stwierdziła aktywistka.

- Lewandowska nie widzi swoich przywilejów – jako szczupła, bogata osoba nie musiała się zmagać z mnóstwem problemów. Dla niej strój grubej to śmieszna odmiana. Dla innych to ciało, w którym żyją. Ciało, przez które lekarze ignorują choroby, mówiąc „schudnij”; przez które nie dostają pracy; przez które ludzie ich poniżają i uznają za gorszych - napisała Staśko na Instagramie.

- A oznaczanie się „body positive” przez kobietę, która swoją karierę oparła na przedstawianiu grubych jako „przed” – tych do poprawy – to już szczyt hipokryzji. Grube ciała to nie są ciała „przed” – przed zmianą na te lepsze, chude. Przed życiem jako pełnowartościowa osoba. To ciała „teraz”. Często zdrowsze niż te „po” - podkreśla aktywistka.

Anna Lewandowska w odniosła się do krytykujących ją osób. We wpisie na Instagramie przerposiła wszystkich, którzy poczuli się urażeni jej nagraniem.

Anna Lewandowska awantura

(fot.: Instagram/Maja Staśko)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie
  2. Polska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażająca
  3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
  4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
  5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News