Anna Lewandowska
Piotr Molecki/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 5 Czerwca 2020

Anna Lewandowska w skarpetach o wartości naszyjnika mówi o aplikacji

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie post, w którym mówi o planach zawodowych oraz nowościach w jej aplikacji. Największą uwagę zwróciły jednak skarpety, które miała na sobie znana trenerka. Ich cena jest odpowiada bowiem wartości złotego naszyjnika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Piłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaPiłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaCzytaj dalej

Anna Lewandowska znana jest nie tylko z tego, że jest żoną Roberta Lewandowskiego, ale przede wszystkim stanowi inspirację dla wielu kobiet. Dzięki niej wiele pań podjęło aktywność fizyczną i zadbało nie tylko o dobrą figurę, ale co najważniejsze o własne zdrowie.

Trenerka nie tylko motywuje do treningu, organizuje campy, ale z powodzeniem rozwija się też jako bizneswoman, co przekłada się na jej finanse. Widać, że styl ubioru Anny Lewandowskiej również się zmienia. Ostatnio gwiazda pokazała się na swoim Instagramie w bardzo drogich… skarpetkach.

Znany klub miał mieć nowego właściciela. Premier League chce zablokować zakup. Mężczyzna miał zlecić morderstwoZnany klub miał mieć nowego właściciela. Premier League chce zablokować zakup. Mężczyzna miał zlecić morderstwoCzytaj dalej

Anna Lewandowska w arcydrogich skarpetach

Z pozoru post Anny Lewandowskiej wydawał się niepozorny. Trenerka poinformowała o swoich nowościach w aplikacji, nowych planach treningowych i motywacyjnych liveach. Na zdjęciu Lewandowska prezentuje domową stylizację, a sama pozuje w codziennym stroju. I to właśnie on, a konkretnie skarpety zwróciły uwagę wielu osób. Jak się okazało, nie bez powodu.

Anna Lewandowska

Osoby zainteresowane modą od razu spostrzegły, że skarpety kosztował majątek. Anna ubrała skarpety z domu mody Fendi, których cena wynosi 600 złotych! Bez wątpienia, niewielu stać na tak drogie zakupy.

Źródło: plotek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News