Anna Przybylska
TRICOLORS/East News
Autor Piotr Mika - 5 Października 2020

Anna Przybylska nie żyje od 6 lat. Jarosław Bieniuk znalazł sobie nową wybrankę? Został przyłapany u boku wielkiej piękności

Anna Przybylska była znaną i niezwykle lubianą polską aktorką. Przez wiele lat wiodła szczęśliwe życie u boku piłkarza Jarosława Bieniuka, niestety ich związek został brutalnie przerwany. Równo 6 lat temu aktorka zmarła po ciężkiej walce z chorobą. Teraz wydaje się, że po latach Jarosław Bieniuk w końcu znalazł nową miłość.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez kilkanaście lat tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Ich szczęście przerwała choroba aktorki, która bardzo szybko doprowadziła do jej śmierci. Dziś mija dokładnie 6. rocznica odejścia Anny. Choć na początku było o to trudno, to wydaje się, że Jarosław Bieniuk w końcu znalazł nową miłość.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunę
  2. Odbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litości
  3. Zbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdę
Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiemTragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiemCzytaj dalej

Anna Przybylska odeszła 6 lat temu, czy Jarosław Bieniuk znalazł nową miłość

Związek popularnej aktorki i znanego piłkarza przez wiele lat był przykładem dla innych par z polskiego show-biznesu. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli ze sobą ponad 12 lat i doczekali się trójki dzieci. Ich związek przerwała śmierć aktorki, która odeszła 5 października 2014 roku.

Jarosław Bieniuk, były piłkarz m.in. Widzewa Łódź czy Lechii Gdańsk, długo po śmierci swojej ukochanej nie mógł znaleźć sobie nowej partnerki. Przez jakiś czas związany był z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się nawet dziecka, jednak nie był to udany związek. Teraz jednak, po wielu latach od pożegnania Anny, wydaje się że trafił na nową miłość.

Robert Lewandowski bliski zapisania się w historii sportu. Polakowi brakuje bardzo mało, będzie wśród najlepszych?Robert Lewandowski bliski zapisania się w historii sportu. Polakowi brakuje bardzo mało, będzie wśród najlepszych?Czytaj dalej

Media donoszą o nowej partnerce Jarosława Bieniuka

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że były reprezentant Polski znalazł szczęście u boku pewnej polskiej modelki. Jak donosi tygodnik "Na Żywo" Jarosław Bieniuk zaczął spotykać się z Zuzanną Pactwą, modelką robiącą karierę głównie za granicą. Według gazety nową partnerkę byłego piłkarza poznały już jego dzieci i co ciekawe, jej profil na Instagramie, oprócz Bieniuka, obserwuje także jego najstarsza córka, chcąca również zrobić karierę w modelingu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowy
  4. Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)
  5. Chelsea pozbywa się piłkarza. Wielkie wzmocnienie ekipy reprezentantów Polski, to będzie hit
  6. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News