Anna Przybylska
TRICOLORS/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Lipca 2020

Jarosław Bieniuk pokazał nieznane zdjęcie zmarłej Anny Przybylskiej. Piłkarz powiedział słowa, które złamały nam serce (FOTO)

Anna Przybylska była jedną z najbardziej uwielbianych polskich aktorek. Artystka sympatię zdobyła dzięki rolom w popularnym serialu “Złotopolscy” czy filmach jak “Kariera Nikosia Dyzmy” u boku Cezarego Pazury. Przez lata tworzyła wraz z piłkarzem klubów Ekstraklasy Jarosławem Bieniukiem jedną z najpopularniejszych polskich par, aż do momentu tragicznej śmierci w 2014 roku. Zawodnik nadal tęskni i wspomina ukochaną. Podzielił się z fanami nową fotografią i pięknym wyznaniem na jej temat.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Wieloletni związek przerwała tragiczna śmierć aktorki, jednak jej partner wciąż o niej pamięta. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie ukochanej, które wzruszyło fanów.

Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyPoważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko


Anna Przybylska była ulubienicą Polaków

Mija blisko sześć lat od momentu śmierci uwielbianej przez Polaków aktorki Anny Przybylskiej. Doskonale znana z ról w takich filmach jak “Kariera Nikosia Dyzmy”, czy “Bilet na Księżyc” artystka przegrała po długiej walce z rakiem trzustki. Przybylska przez lata związana była ze znanym piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Para doczekała się narodzin trojga dzieci.

Były piłkarz między innymi Widzewa Łódź oraz Lechii Gdańsk, mimo że minęło sześć lat od śmierci ukochanej, wciąż za nią tęskni i od czasu do czasu publikuje w swoich mediach społecznościowych materiały przypominające o niej. Ostatnio na Instagramie Bieniuka pojawiło się zdjęcie Anny Przybylskiej, które wcześniej udostępniła znajoma pary.

Anna Przybylska

Dramatyczny wypadek w Polsce. Samochód i motor zderzyły się w trakcie wyścigu, nagła interwencja służbDramatyczny wypadek w Polsce. Samochód i motor zderzyły się w trakcie wyścigu, nagła interwencja służbCzytaj dalej


Jarosław Bieniuk udzielił wzruszającej wypowiedzi o Annie Przybylskiej

Jarosław Bieniuk często pytany jest o związek z uwielbianą przez Polaków artystką. Ostatnio miał okazję wypowiedzieć się na temat zmarłej partnerki podczas rozmowy z magazynem “Viva”. Na pytanie, dlaczego przez wiele lat związku, nie zdecydowali się wziąć ślubu, 41-latek udzielił odpowiedzi, która chwyta za serce.

– Nie mieliśmy ślubu, ale mieliśmy troje dzieci i to są trzy obrączki, których się nie da zdjąć do końca życia. Dziecka nie ma się na chwilę, tylko na zawsze, aż do śmierci - powiedział Bieniuk.

Źródło: "Viva"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowe, oryginalne produkty na półkach w Biedronce. Długo na nie czekano, produkuje je znana polska marka
  2. Rok darmowego Netflixa? Nie, to tylko kolejne oszustwo, przez które stracimy dużo pieniędzy
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News