Anna Przybylska
Facebook Jarosław Bieniuk
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Czerwca 2020

Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli jedną z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu. Po tragicznej śmierci uwielbianej przez Polaków artystki, o byłym piłkarzu słyszymy niestety głównie za sprawą portali plotkarskich, które donoszą o jego konfliktach z prawem. Zapadł wyrok sądu w głośnej sprawie, w której oskarżony był właśnie były zawodnik między innymi Widzewa Łódź i Lechii Gdańsk. 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, znany z występów w klubach Ekstraklasy, przez wiele lat tworzyli szczęśliwą parę. W ostatnim czasie o byłym piłkarzu jest jednak głośno głównie z uwagi na skandal, którego stał się uczestnikiem. Bieniuk za złamanie prawa stanął przed sądem i usłyszał wyrok.

Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Zamknęli 4 kąpieliska nad Bałtykiem, sytuacja była bardzo poważna. Nastąpił przełom


Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli uwielbianą parą

W ubiegłym roku Polską wstrząsnęła wielka afera. Doskonale znany ze związku ze słynną aktorką Anną Przybylską oraz występów na boiskach Ekstraklasy Jarosław Bieniuk został oskarżony przez Sylwię Sz. o gwałt. Z ówczesnych zeznań kobiety wynikało, że bawiła się z byłym piłkarzem w jednym z Sopockich klubów, po czym razem udali się do hotelu, gdzie miało dojść do przestępstwa. Bieniuk do winy się nie przyznał, jednak stanął przed sądem.

Sylwia Sz. ostatecznie nie pozwała go o przestępstwo na tle seksualnym. Były piłkarz między innymi Amiki Wronki i Widzewa Łódź stanął przed sądem za udzielenie narkotyków właśnie Sylwia Sz. oraz Katarzynie N. Postępowanie, które toczyło się od kwietnie 2019 roku, właśnie zostało zakończone, a słynny zawodnik usłyszał wyrok.

Polskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz PolakówPolskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz PolakówCzytaj dalej


Były piłkarz usłyszał wyrok sądu

Jak donosi dziennik “Fakt” Jarosław Bieniuk został uznany za winnego podania narkotyków dwóm kobietom. Ze względu na niską szkodliwość czynu, zawodnik, który ma na koncie osiem występów w reprezentacji Polski, musi jedynie pokryć koszty sądowe oraz wypłacić na rzecz poszkodowanych kwotę 5 tysięcy złotych. Były mąż Anny Przybylskiej nadal utrzymuje, że jest niewinny i bardzo możliwe, że będzie chciał odwołać się od wyroku sądu.

- Mój klient nie przyznał się do winy i w świetle prawa wciąż pozostaje osobą niekaraną. Złożymy wniosek o pisemne uzasadnienie wyroku i po zapoznaniu się z nim podejmiemy decyzję czy będziemy składać apelację, czy też nie - powiedział obrońca Bieniuka, mecenas Dariusz Makowski.

Źródło: "Fakt", WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy pies świata jest wart krocie. Aż dziw, że ktoś mógłby tyle wydać
  2. Rewolucja w Żabce. Klienci na pewno będą zadowoleni
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News