Apoloniusz Tajner
Piotr Molecki/East News
Autor Bartosz Goluch - 17 Kwietnia 2020

Apoloniusz Tajner czuje się "młodym ojcem". Prezes PZN zdradza plany na przyszłość

Apoloniusz Tajner w ubiegłym roku ożenił się z młodszą od siebie o 36 lat Izabelą Podolec. Para szybko doczekała się dziecka i stała się obiektem zainteresowania mediów. Prezes PZN zdradza, jak ojcostwo wpływa na jego samopoczucie oraz jakie zmiany zamierza wdrożyć w polskich sportach zimowych.

Apoloniusz Tajner skończył dziś 66 lat. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z Onetem zaznaczył, że nie przywiązuje wagi do obchodzenia urodzin czy imienin, a wiek nie ma dla niego zbyt wielkiego znaczenia.

Gorące zdjęcie Justyny Żyły. Była żona skoczka nie ma na sobie żadnych ubrań (FOTO)Gorące zdjęcie Justyny Żyły. Była żona skoczka nie ma na sobie żadnych ubrań (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne

Apoloniusz Tajner opowiada o życiu rodzinnym

Prezes PZN twierdzi, że związana z koronawirusem kwarantanna wyszła mu na dobre. "Od miesiąca nigdzie nie wychodzę i siedzę w mieszkaniu. Dzięki temu mogę poświęcić więcej czasu mojemu małemu synowi. Bardzo dobrze czuję się w roli młodego ojca. To mnie bardzo odmładza i motywuje. Mentalnie też odżyłem" - zapewnia.

Popularny "Polo" został zapytany o to, czy nie obawia się, że przeciągająca się izolacja i wynikające z niej trudności z treningami skłonią część zawodników do zakończenia kariery. "Nie obawiam się tego, bo po prostu nie wiem, czy będą pojawiały się takie sytuacje. Na razie nie ma żadnych sygnałów ze strony sportowców. Poza tym myślę, że sytuacja powoli, ale będzie wracała do normy" - ocenił.

Legenda reprezentacji Polski grzmi. Legenda reprezentacji Polski grzmi. "Brzęczka już dawno nie powinno być w kadrze"Czytaj dalej

Co dalej z polskimi biegami i kombinacją norweską?

Tajner został zapytany o nazwiska kolejnych trenerów kadry kobiet w biegach narciarskich oraz reprezentacji w kombinacji norweskiej. "Myślę, że niebawem podamy nazwisko trenera kadry kobiet w biegach. A o kadrę kombinacji norweskiej zadbał na razie Robert Mateja wraz z Mariuszem Hluchnikiem. Na razie tak to zostawiamy i nie robimy żadnych zmian" - oświadczył.

Prezes PZN odniósł się także do zawirowań wokół letnich zawodów w Wiśle. "Zgłosiliśmy chęć zorganizowania zawodów Letniego Grand Prix w Wiśle. Pod warunkiem, że FIS przyzna nam wrześniowy termin i do tego będzie można przeprowadzić zawody z udziałem kibiców. Jeżeli impreza miałaby się odbywać przy pustach trybunach, to na pewno jej nie zorganizujemy" - tłumaczy.

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Pilna akcja służb na Nowogrodzkiej. Na miejscu 8 zastępów straży pożarnej i grupa chemiczna
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Żłobki i przedszkola od 6 maja, ale duże polskie miasto mówi "nie". Prezydent porównuje do szaleństwa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News