Arkadiusz Milik
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2020

Czy Arkadiusz Milik zagra jeszcze w Napoli?

Arkadiusz Milik jest jednym z ważnych piłkarzy reprezentacji Polski. Ostatnio odwróciły się jednak od niego tysiące kibiców własnego klubu.

Zbigniew Boniek pławi się w luksusach. Pokazał swój dom, wszyscy patrzyli tylko na jedną rzeczZbigniew Boniek pławi się w luksusach. Pokazał swój dom, wszyscy patrzyli tylko na jedną rzeczCzytaj dalej

Arkadiusz Milik od pewnego czasu nie cieszy się szacunkiem kibiców Napoli w związku z otwartą chęcią pożegnania się z klubem spod Wezuwiusza. Drużyna nie radziła sobie w kolejnym sezonie najlepiej, a sam napastnik chciałby sprawdzić się gdzieś indziej.

Kibice jednak nie są w stanie wybaczyć mu chęci odejścia do Juventusu, czyli największego rywala. Nic nie wskazuje na to, by wobec takiej sagi transferowej Arek miał dostać jeszcze jakąkolwiek szansę gry w Napoli.

Wydaje się, że Arkadiusz Milik jest już przekreślony w Napoli. Co ważne, nie wszyscy kibice reprezentacji Polski darzą go tak wielkim szacunkiem. Wszystko przez jego słynne "pudła", z których śmiała się cała Polska.

Prawda jest jednak taka, że Polak radzi sobie bardzo dobrze w drużynie narodowej i patrzenie na jego występy przez pryzmat kilku gorszych spotkań nie jest najlepszym pomysłem na rzetelną ocenę jego postawy.

To właśnie Milik był kluczową postacią w reprezentacji Polski razem z Robertem Lewandowskim w 2015 roku, gdy nasza drużyna narodowa walczyła o awans na Euro 2016. To on strzelił też naszego pierwszego gola na tym turnieju, gdy pokonał golkipera Irlandii Północnej. Tego kibice z pewnością nie zapomną.

Czy darzycie Arkadiusza Milika szacunkiem?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News