Arkadiusz Milik
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 3 Października 2020

Arkadiusz Milik. Lubicie napastnika reprezentacji Polski?

Arkadiusz Milik jest jednym z ważnych piłkarzy reprezentacji Polski. Ostatnio odwróciły się jednak od niego tysiące kibiców własnego klubu.

Arkadiusz Milik od pewnego czasu nie cieszy się szacunkiem kibiców Napoli w związku z otwartą chęcią pożegnania się z klubem spod Wezuwiusza. Drużyna nie radziła sobie w kolejnym sezonie najlepiej, a sam napastnik chciałby sprawdzić się gdzieś indziej. Kibice jednak nie są w stanie wybaczyć mu chęci odejścia do Juventusu, czyli największego rywala.

Wydaje się, że Arkadiusz Milik jest już przekreślony w Napoli. Co ważne, nie wszyscy kibice reprezentacji Polski darzą go tak wielkim szacunkiem. Wszystko przez jego słynne "pudła", z których śmiała się cała Polska. Prawda jest jednak taka, że Polak radzi sobie bardzo dobrze w drużynie narodowej i patrzenie na jego występy przez pryzmat kilku gorszych spotkań nie jest najlepszym pomysłem na rzetelną ocenę jego postawy.

To właśnie Milik był kluczową postacia w reprezentacji Polski razem z Robertem Lewandowskim w 2015 roku, gdy nasza drużyna narodowa walczyła o awans na Euro 2016. To on strzelił też naszego pierwszego gola na tym turnieju, gdy pokonał golkipera Irlandii Północnej. Tego kibice z pewnością nie zapomną.

Czy darzycie Arkadiusza Milika szacunkiem?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News