Arkadiusz Milik transfer Napoli
Instagram - Arkadiusz Milik
Autor Piotr Bernaciak - 4 Marca 2020

Światowy gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Transfer może dojść do skutku już w lato

Arkadiusz Milik już niebawem może zmienić klub. Pojawiają się informacje dotyczące rzekomego zainteresowania ze strony jednego ze znanych klubów. Przenosiny już tego lata byłyby niewątpliwym hitem.

Arkadiusz Milik od wielu lat radzi sobie bardzo dobrze w każdym sezonie w barwach Napoli, więc zainteresowanie ze strony wielu klubów jest w pełni zrozumiałe. Polak zdobywa bramki w kolejnych sezonach i wciąż jest czołową postacią ofensywy klubu z Neapolu. W tym sezonie drużyna co prawda nie radzi sobie tak dobrze, jak w poprzednich latach, jednak mimo wszystko Polak stał się jej liderem.

Zrozumiałe jest więc, że pojawiają się kolejne zapytania ze strony większych europejskich klubów. Teraz dowiadujemy się, że swoje zainteresowanie usługami reprezentanta Polski wyraża kolejny światowy gigant, co z pewnością może robić wrażenie. Jego przenosiny do tego typu zespołu mogłyby zostać prawdziwym hitem całego okna transferowego.

Wielki sukces polskiego klubu w Lidze Mistrzów. Pokonał Rosjan w ćwierćfinale turniejuWielki sukces polskiego klubu w Lidze Mistrzów. Pokonał Rosjan w ćwierćfinale turniejuCzytaj dalej

Arkadiusz Milik może zmienić klub

Docierają do nas informacje, jakoby Arkadiusz Milik tego lata miał zmienić klub. Od dawna wiedzieliśmy, że Polak nie jest zadowolony z obecnej sytuacji w Napoli, bo jego ambicje sięgają znacznie wyżej. Trudno przewidywać, by znalazło się dla niego miejsce w innej włoskiej ekipie, dlatego w grę wchodzi rzekomo jedynie transfer poza Italię. Pojawił się już jeden zainteresowany.

Jak się dowiadujemy, Milika sprowadzić chce Atletico Madryt. W obecnym sezonie napastnicy drużyny Diego Simeone zawodzą, a rozwiązaniem problemu mógłby być właśnie transfer polskiego snajpera. Wielu kibiców twierdzi, że doskonale odnalazłby się on w systemie gry argentyńskiego szkoleniowca, który skupia się na szybkich kontratakach i zorganizowanej grze defensywnej.

Wiemy, co stanie się z Serie A. Reakcja władz Włoch na epidemię koronawirusaWiemy, co stanie się z Serie A. Reakcja władz Włoch na epidemię koronawirusaCzytaj dalej

Arkadiusz Milik przeniesie się poza Włochy?

Transfer Milika do Atletico byłby sporym hitem, zwłaszcza w Polsce, bowiem żaden Polak od dawna nie odgrywał znaczącej roli w drużynach z tamtejszej ekstraklasy. Wydaje się, że ewentualne przenosiny naszego reprezentanta do tego zespołu byłyby mądrym posunięciem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News