Arkadiusz Milik
Facebook Arek Milik
Autor Piotr Mika - 4 Listopada 2020

Napoli jednak chce Milika? Na jaw wyszły rozmowy Polaka z klubem, znamy jego odpowiedź

Arkadiusz Milik oraz jego klub, Napoli, starają się znaleźć wyjście z sytuacji, w jakiej znalazł się polski zawodnik. Polak bardzo chciał odejść w letnim okienku transferowym, ale to mu się nie udało. Zimą Napoli znów poszuka możliwości sprzedaży Polaka, jednak w między czasie... zaproponowało mu nową umowę.

Arkadiusz Milik jest jednym z przegranych letniego okienka transferowego. Mimo zainteresowania wielu klubów 26-letnim zawodnikiem, SSC Napoli ostatecznie nie porozumiało się z żadnym, w którym chciałby występować Polak.

Teraz zarówno Napoli jak i sam zawodnik szukają wyjścia z tej trudnej sytuacji. napastnik reprezentacji Polski decyzją władz Azzurrich został odsunięty od gry, przez co tym bardziej chce opuścić klub. Ten jednak w ostatnim czasie zaproponował mu przedłużenie umowy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
Na jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećNa jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećCzytaj dalej

Arkadiusz Milik odpowiedział władzom Napoli

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o tym, że przedstawiciele klubu spotkali się z napastnikiem i jego agentem, aby omówić kwestię jego ewentualnego odejście zimą. Wtedy pojawiły się informacje o tym, że Polak może przedłużyć umowę z Napoli.

Takie wiadomości podawał włoski "Tuttosport" powołując się na osobę z otoczenia 26-latka. Taką informację przekazać miał agent piłkarza, Dawid Pantak. Takie wieści, zestawione z tym, że Arkadiusz Milik wrócił do treningów z pierwszą drużyną, wywołały falę spekulacji.

Przypomnijmy, że wcześniej polski napastnik został nie tylko niezgłoszony do rozgrywek Serie A oraz Ligi Europy, ale także miał trenować indywidualnie. Powrót na treningi pierwszej drużyny były pewnym zaskoczeniem.

Teraz jednak włoski dziennikarz Ciro Venerato przybliżył szczegóły rozmowy Milika z klubem. Ujawnił on, że Napoli rzeczywiście złożyło 26-latkowi ofertę przedłużenia umowy, ale Arkadiusz Milik odmówił władzom Azzurrich.

Justyna Żyła topi się w smutkach. Nie chodzi o Piotra Żyłę, z równowagi wybił ją jeden szczegół (FOTO)Justyna Żyła topi się w smutkach. Nie chodzi o Piotra Żyłę, z równowagi wybił ją jeden szczegół (FOTO)Czytaj dalej

Reprezentant Polski zdoła odejść zimą?

Okazało się, że przedłużenie umowy miało służyć tylko temu, aby podbić cenę za Polaka. Jego obecny kontrakt wygasa w czerwcu 2021 roku, co mocno obniża kwotę, jaką będą skłonne zapłacić kluby zimą wiedząc, że za pół roku napastnik może odejść za darmo.

- W piątek w Castel Volturno odbyło się spotkanie władz klubu z agentem Arkadiusza Milika. Polak otrzymał ofertę przedłużenia o kontraktu o rok. To pozwoliłoby Napoli uzyskać wyższą cenę za napastnika. Milik jednak odmówił - zdradza włoski dziennikarz.

Arkadiusz Milik, który bardzo chciałby odejść zimą, z pewnością nie ma celu w tym, aby utrudniać innym klubom staranie się o niego. Napoli liczy na to, że mimo wszystko zdoła zarobić na nim jakieś przyzwoite pieniądze.

Piłkarzowi zależy na odejściu ze względu na to, że obecnie może jedynie trenować w Napoli. Jeśli nie będzie regularnie grał, to raczej nie pojedzie na Euro 2020, które odbędzie się w 2021 roku. Niestety, latem również wydawało się, że wszyscy chcą transferu Polaka, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Miejmy nadzieję, że teraz będzie inaczej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News