Arkadiusz Milik
Facebook Arek Milik
Autor Piotr Mika - 5 Października 2020

Arkadiusz Milik jednak w Premier League? Pojawiły się nowe okoliczności, nieprawdopodobny zwrot w sprawie transferu

Arkadiusz Milik ma ostatnią szansę na to, aby "uciec" z Napoli. Jeśli Polak dziś nie podpisze umowy z nowym klubem, to przynajmniej do zimy pozostanie we włoskim klubie, w który jest skonfliktowany zarówno z właścicielem jak i trenerem. Teraz pojawiła się dla niego okazja, aby przenieść się do jednego z klubów Premier League.

Arkadiusz Milik miał dużo czasu, aby wybrać sobie nowy klub. Pomimo tego że polski napastnik negocjował z wieloma klubami, to ostatecznie nie zdołał podpisać umowy z innym zespołem i w ostatnim dniu okienka transferowego wciąż pozostaje zawodnikiem Napoli. Teraz jednak otwiera się nowa szansa dla 26-latka.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunę
  2. ZUS wprowadza kluczową zmianę. Przyznawanie zasiłków, emerytur i rent zmieni się na lepsze
  3. Zbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdę
Robert Lewandowski bliski zapisania się w historii sportu. Polakowi brakuje bardzo mało, będzie wśród najlepszych?Robert Lewandowski bliski zapisania się w historii sportu. Polakowi brakuje bardzo mało, będzie wśród najlepszych?Czytaj dalej

Arkadiusz Milik jednak w Premier League? Są nowe okoliczności

W ostatnich kilku tygodniach reprezentant Polski negocjował z takimi klubami jak Juventus, Roma, Tottenham, Everton czy Fiorentina. Ostatecznie żaden z klubów nie doszedł do ostatecznego porozumienia z Napoli oraz samym zawodnikiem, przez co Arkadiusz Milik wciąż pozostaje zawodnikiem klubu z Neapolu.

Jeśli tak zostanie, to prawdopodobnie Polak spędzi rok na trybunach, ponieważ zarówno właścicel klubu jak i trener pierwszego zespołu nie widzą dla niego miejsca w składzie. Teraz jednak okazało się, że Arkadiusz Milik ponownie może dostać szansę od jednego z klubów Premier League. Wszystko powinno rozstrzygnąć się w ciagu najbliższych godzin.

Lech Poznań sprzedaje swoją największą gwiazdę. Młody Polak zagra w Premier League, mamy rekord EkstraklasyLech Poznań sprzedaje swoją największą gwiazdę. Młody Polak zagra w Premier League, mamy rekord EkstraklasyCzytaj dalej

Odejście Moise Keana szansą dla Milika

Już oficjalnie zostało potwierdzone, że napastnik Evertonu Moise Kean przeniesie się na zasadzie wypożyczenia do Paris Saint-Germain. Dzięki temu w formacji ofensywnej klubu z Liverpoolu robi się miejsce dla innego zawodnika i tym, który może je wykorzystać, może być właśnie Arkadiusz Milik.

Polski napastnik pracowałby tam z trenerem, z którym spotkał się już wcześniej. Carlo Ancelotti prowadził Napoli nieco przez ponad rok i bardzo możliwe, że chętnie widziałby ponownie polskiego zawodnika w prowadzonym przez siebie zespole. Dla 26-latka może to być ostatnia szansa, aby odejść z Napoli, w którym nie ma już dla niego miejsca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowy
  4. Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)
  5. Chelsea pozbywa się piłkarza. Wielkie wzmocnienie ekipy reprezentantów Polski, to będzie hit
  6. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News