Arkadiusz Milik kontrakt
screen - youtube.com/ Serie A
Autor Łukasz Kowalski - 5 Listopada 2020

Arkadiusz Milik dostał zadziwiającą propozycję od Napoli. Podjął już decyzję, wszystko jest jasne

Arkadiusz Milik wciąż walczy o swoją przyszłość. Polski napastnik latem nie zdołał odejść z Napoli i wgląda na to, że najbliższe miesiące spędzi na trybunach. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Napoli zmieniło zdanie w sprawie Polaka. Napastnik otrzymał propozycję nowego kontraktu. Włoskie media podają kolejne wiadomości w tej sprawie.

Arkadiusz Milik wciąż trwa w klinczu z Napoli. Polski napastnik chciał latem opuścić drużynę z Neapolu, ale nic z tego nie wyszło. Miejsca w zespole dla Milika nie widzi trener zespołu Gennaro Gattuso oraz właściciel klubu Aurelio De Laurentiis.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominałSiostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominałCzytaj dalej

Arkadiusz Milik otrzymał zaskakującą propozycję

Polski napastnik był bardzo blisko odejścia do AS Romy. Milik przeszedł nawet testy medyczne w szwajcarskiej klinice przed podpisaniem kontraktu. Do porozumienia ostatecznie nie doszły oba kluby i transfer upadł.

Milik ostatnie tygodnie spędza, oglądając spotkania Napoli z wysokości trybun. Klub nie zgłosił Polaka do rozgrywek Serie A ani Ligi Europy. Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej do stycznia ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie.

W ostatnich tygodniach pojawiły się kolejne doniesienia o zainteresowaniu ze strony AS Romy. Rzymski klub miałby postarać się o sprowadzenie Polaka już w styczniu. Dzięki temu napastnik wróciłby do regularnej gry, a Napoli zarobi na napastniku.

Jednak sprawa Milika jest bardziej skomplikowana. Już w czerwcu wygasa kontrakt Polaka z Napoli, w związku z tym już 1 stycznia może on podpisać kontrakt z nowym klubem, ale formalnie dołączy do nowego zespołu dopiero w lipcu.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuCzytaj dalej

Milik podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

Takie rozwiązanie ze strony Milika wydaje się ryzykowne. Polski napastnik, jeżeli nie będzie regularnie występował w klubie, może wylecieć z kadry na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. W ostatnich dniach pojawiła się zaskakująca informacja na temat przyszłości napastnika.

"Tuttosport" poinformowało, że Napoli zmieniło zdanie w sprawie Polaka, Władze klubu miały zaproponować mu przedłużenie kontraktu o rok. Wszystko po to by mieć lepszą pozycję negocjacyjną latem i móc sprzedać Milika za więcej pieniędzy.

Włoskie media zgodnie informowały, że w sprawie Milika miało dojść do przełomu i Polak otrzymał propozycję nowego kontraktu. W czwartek poinformowano, że zawodnik podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości.

Jak informuje Ciro Venerato, ekspert Rai, Polak odrzucił ofertę nowego kontraktu z Napoli. Zdaniem dziennikarza przedłużenie kontraktu o rok pozwoliłoby Napoli lepiej negocjować warunku sprzedaży Milika.

- W piątek w Castel Volturno odbyło się spotkanie władz klubu z agentem Arkadiusza Milika. Polak otrzymał ofertę przedłużenia kontraktu o rok. To pozwoliłoby Napoli uzyskać wyższą cenę za napastnika. Milik jednak odmówił - zdradził dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News