Arkadiusz Milik
instagram.com/officialsscnapoli
Autor Piotr Mika - 6 Października 2020

Wyjaśniła się przyszłość Arkadiusza Milika. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz, Polak ma gigantyczny problem

Arkadiusz Milik wbrew wszelkiej logice nie zmienił klubu w zamkniętym wczoraj letnim okienku transferowym. O jego odejściu mówiło się już od miesięcy, a jednak to było zbyt mało, by udało się wypracować pełne porozumienie. Z tego powodu polski napastnik może mieć duże problemy z utrzymaniem formy i pojechaniem na mistrzostwa Europy.

Arkadiusz Milik w zakmniętym właśnie okienku transferowym negocjował z wieloma klubami. Choć można było utonąć w doniesieniach włoskich mediów, to z pewnością 26-latek negocjował z takimi klubami jak Juventus, Roma, Fiorentina, Tottenham czy Everton. Do żadnego z nich jednak nie przeszedł, co oznacza dla niego ogromne kłopoty.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Rząd zmienia strategię. Rozważa rozszerzenie zakazu na cały kraj
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaTragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaCzytaj dalej

Arkadiusz Milik zostaje w SSC Napoli

Polski napastnik już dużo wcześniej zapowiedział, że chce odejść z Napoli tego lata. Początkowo wszystko wskazywało na to, że Arkadiusz Milik trafi do Juventusu. Później jednak temat upadł i zaczęła się lawina spekulacji. W kontekście Polaka wymieniono połowę europejskiej czołówki, gdzie oprócz wspomnianych wcześniej klubów można także dopisać Atletico Madryt, RB Lipsk czy Manchester United.

Ostatecznie żaden z klubów nie chciał spełnić albo żądań Napoli, albo samego zawodnika. Co więcej, włoskie media podają, że w ostatniej chwili pojawiła się oferta Fiorentiny, która chciała najpierw wypożyczyć Polaka, a po roku wykupić go za 24 mln euro. Kluby się dogadały, między sobą, a Arkadiusz Milik dostał propozycję wynagrodzenia w wysokości 4 mln euro rocznie. Polak miał jednak z nieznanych powodów odrzucić ofertę. Całość brzmi kuriozalnie, bo szans na grę w Napoli praktycznie nie ma.

Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Czytaj dalej

Co dalej z formą sportową reprezentana Polski

Już wcześniej właścicel Azzurrich, Aurelio De Laurentiis, zapowiedział, że Polak zostanie sprzedany. Nie widział szans na jego pozostanie i przyznał otwarcie, że jeśli 26-letni napastnik nie opuści klubu, to najbliższy sezon spędzi na trybunach. Wtórował mu także pierwszy trener Napoli, Gennaro Gattuso. Wszystko wskazuje więc na to, że Arkadiusz Milik świadomie zdecydował, że najbliższe miesiące spędzi oglądając mecze Napoli z trybun.

To oznacza również, że reprezentacja Polski traci przed mistrzostwami Europy bardzo zdolnego napastnika. Nie oszukujmy się, jeśli 26-latek nie będzie regularnie występował przez kilka miesięcy przed Euro, to nie będzie w stanie przygotować odpowiedniej formy na ten turniej. Jedyną szansą dla niego jest odejście w styczniu, jednak trudno oczekiwać, że bez problemu znajdzie nowy klub. O tym czy tak się stanie, przekonamy się za ok. trzy miesiące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarny wypadek. Motocyklista nie miał dosłownie żadnych szans w zderzeniu z samochodem - Wideo
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News