Arkadiusz Milik
instagram.com/arekmilik
Autor Piotr Mika - 7 Września 2020

Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?

Arkadiusz Milik przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która wieczorem 7 września zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną. Polski napastnik ma dużą szansę na grę, jednak włoskie media wciąż bardziej są skupione na ewentualnym transferze 26-latka niż na jego występach w kadrze.

Arkadiusz Milik w piątkowym spotkaniu przeciwko Holandii pojawił się na boisku w 63. minucie, jednak nie zdołał odmienić gry naszej reprezentacji. We Włoszech media wciąż rozpisują się jednak na temat ewentualnego transferu polskiego zawodnika, który zapowiadany jest już od kilku miesięcy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski przechodzi samego siebie. Przesłał piękne życzenia urodzinowe dla swojej żony (FOTO)
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"Czytaj dalej

Arkadiusz Milik trafi do mniejszego klubu?

Saga transferowa z udziałem polskiego napastnika urosła już do całkiem sporych rozmiarów. Jeszcze kilka tygodni temu wiele źródeł wskazywało, że Arkadiusz Milik trafi ostatecznie do Juventusu. Droga do stolicy Piemontu bardzo się skomplikowała, ponieważ w ostatnim czasie włodarze mistrza Włoch zdecydowali się na negocjacje z innymi zawodnikami.

Nowemu trenerowi Bianconerich zależeć ma na innych zawodnikach, takich jak Edin Dżeko czy Luis Suarez, co wyklucza transfer Polaka. Zainteresowanie naszym zawodnikiem wcześniej przejawiała również AS Roma, jednak ten transfer byłby możliwy, jeśli rzeczywiście z Rzymu do Turynu przeniósłby się Dżeko. W momencie, gdy Juventus zakontraktuje Luisa Suareza, Arkadiusz Milik najprawdopodobniej będzie miał zablokowaną drogę zarówno do Juventusu jak i Romy.

Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Czytaj dalej

Wyczekiwanie średniaka Serie A

Okazuje się, że we włoskich mediach znów zyskała popularność teoria, mówiąca o planach Fiorentiny, chcącej zatrudnić Arkadiusza Milika. Wcześniej takie informacje w kontekście zawodnika Napoli wydawały się niedorzeczne, a bliżej zespołu Violi miał być Krzysztof Piątek. Teraz jednak sytuacja może się zmienić.

Władze klubu z Florencji mają bacznie obserwować sytuację obu polskich napastników. "La Gazzetta dello Sport" informuje, że Fiorentina chce wykorzystać coraz mniejsze zainteresowanie wielkich klubów Arkadiuszem Milikiem. Gdy sytuacja będzie korzystna, chcą oni spróbować pozyskać 26-latka, który może znaleźć się pod ścianą. Jeśli nie zmieni on klubu w letnim oknie transferowym, to kolejny sezon może spędzić na ławcy czy nawet na trybunach.

Właścicel Napoli Aurelio De Laurentiis w niedawnym wywiadzie wyraził pełne przekonanie, że Arkadiusz Milik opuści Napoli w letnim okienku transferowym. Tym większa jest teraz presja na to, aby Polak odszedł do innego klubu, jednak władze Azzurrich nie ułatwiają mu tego zadania, żądając za niego wysokiej ceny, która wedle różnych źródeł waha się między 30 a 40 mln euro.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Robert Lewandowski przechodzi samego siebie. Przesłał piękne życzenia urodzinowe dla swojej żony (FOTO)
  4. Nie milkną echa porażki z Holnadią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News