Arkadiusz Milik transfer
Twitter - Napoli
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Gigant ligi hiszpańskiej chce Arkadiusza Milika. Pojawiło się pierwsze zapytanie, transfer możliwy już zimą

Arkadiusz Milik regularnie łączony jest z możliwymi transferami do ligi hiszpańskiej. Do tej pory nie pojawiały się jednak konkretne zapytania ze strony klubów. Teraz sytuacja uległa jednak zmianie.

Arkadiusz Milik wciąż zalicza się do najlepszych napastników ligi włoskiej. Polak przechodził przez różne problematyczne okresy w swojej karierze, jednak obecnie to właśnie on jest absolutnie kluczową postacią ofensywy klubu z Neapolu. Nie da się ukryć, że kibice z pewnością darzą go sympatią w związku z bardzo dobrą formą w obecnym sezonie i nie chcieliby się go obecnie pozbywać.

Niestety, ich klub może jednak zdecydować inaczej. Wszystko przez to, że pojawiło się pierwsze oficjalne zapytanie w sprawie ewentualnego transferu Arkadiusza Milika. Zainteresował się nim jeden z największych klubów w lidze hiszpańskiej. Trudno powiedzieć, czy sam zawodnik i jego klub będą w stanie odmówić wobec tak prestiżowej oferty z Hiszpanii.

Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życieNie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życieCzytaj dalej

Arkadiusz Milik przeniesie się do Hiszpanii?

Pozostanie polskiego napastnika we Włoszech nie jest wciąż pewne. Arkadiusz Milik nadal zachwyca swoją formą i jest jednym z najlepszych zawodników w ofensywie Napoli. Co więcej, skauci innych klubów doskonale pamiętają o tym, że w poprzednich latach również grał on na bardzo przyzwoitym poziomie, zarówno dla klubu z Neapolu, jak i wcześniej dla Ajaxu.

Teraz dziennikarze hiszpańskiego "AS" informują, że Arkadiusz Milik może trafić do Atletico Madryt. Przedstawiciele hiszpańskiego giganta są ponoć bardzo zainteresowani sprowadzeniem nowego snajpera wobec beznadziejnej gry Alvaro Moraty i Diego Costy w ofensywie pierwszego zespołu. Polski napastnik miałby zostać remedium na ich wszelkie problemy.

Arkadiusz Milik może zostać bohaterem wielkiego transferu

Co prawda pierwszym wyborem Atletico miał być Edinson Cavani, ale po fiasku negocjacji z PSG włodarze klubu z Madrytu podjęli zupełnie inną decyzję. Twierdzą oni ponoć, że Arkadiusz Milik doskonale pasowałby do stylu gry zespołu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikantne nagranie pogrążyło trenera znanego klubu. Został zawieszony przez obrzydliwy filmik
  2. Piłkarze znanego polskiego klubu ustawiali własne mecze? PZPN rozpoczął dochodzenie, sprawa jest bardzo poważna
  3. Legendarny piłkarz zaatakowany pod własnym domem. Bandyci spalili mu samochód, został postrzelony
  4. Włosi podali informacje na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "To nieuniknione"
  5. Legendarny polski klub na skraju przepaści. Pojawiła się ostatnia nadzieja
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News