Arkadiusz Milik
Facebook SSC Napoli
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Listopada 2020

Arkadiusz Milik w beznadziejnej sytuacji. Polak ofiarą okrutnej zemsty

Arkadiusz Milik przez wiele miesięcy starał się zmienić klub i odejść z Napoli. Ostatecznie z planów Polaka nic nie wyszło i został w dotychczasowym klubie, co oznacza dla niego kilka miesięcy przerwy od gry. Napastnik został skreślony przez właściciela Napoli, a także trenera Gennaro Gattuso. Włoskie media donoszą, że Aurelio De Laurentiis będzie chciał odegrać się na Miliku za jego próby odejścia z zespołu.

Arkadiusz Milik znalazł się w bardzo złej sytuacji. Polak nie może liczyć na grę w Napoli, a to nie koniec jego problemów. Media są zdania, że właściciel klubu Aurelio De Laurentiis zamierza mocno utrudnić polskiemu napastnikowi życie.

Tragiczna śmierć znanego polskiego żużlowca. Potrąciły go dwa samochody, szczegóły wypadku przerażająTragiczna śmierć znanego polskiego żużlowca. Potrąciły go dwa samochody, szczegóły wypadku przerażająCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Arkadiusz Milik w dużych tarapatach

Napastnik reprezentacji Polski w lecie usilnie starał się odejść z Napoli do Juventusu. Klub z Turynu wycofał się jednak z chęci zakupu Arkadiusza Milika i ten musiał poszukać alternatywnego rozwiązania. Niestety negocjacje m.in. z Romą i Fiorentiną, nie przyniosły transferu.

Milik zmuszony był zostać w Napoli, co oznaczało dla niego poważne kłopoty. Wcześniej zarówno Aurelio De Laurentiis, jak i Gennaro Gattuso zapowiedzieli, że dla Polaka nie ma już miejsca w klubie. 26-latek nie ma szans na grę i nie został zgłoszony do rozgrywek Serie A i Ligi Europy.

Wydawało się, że sytuacja naszego rodaka poprawi się w okolicach stycznia, gdy otworzy się zimowe okno transferowe. Pojawiły się doniesienia, że Milik i Napoli osiągnęli porozumienie. W interesie obu stron miało leżeć, by napastnik już zimą zmienił klub.

Napoli nadal chce zarobić na zawodniku, a styczniowe okienko transferowe jest na to ostatnią szansą. Kontrakt Arkadiusza Milika z Napoli wygasa już w czerwcu. Jak się jednak okazuje, sporo mogło się zmienić w stanowisku klubu z południa Włoch.

Łukasz Fabiański bohaterem West Hamu. Obronił rzut karny w ostatniej minucie i uratował zwycięstwo (WIDEO)Łukasz Fabiański bohaterem West Hamu. Obronił rzut karny w ostatniej minucie i uratował zwycięstwo (WIDEO)Czytaj dalej


Aurelio De Laurentiis zemści się na Polaku i zablokuje transfer?

Jak informuje dziennik “Il Mattino” Arkadiusz Milik również w styczniu może mieć poważne problemy ze znalezieniem nowego klubu i opuszczeniem Napoli. Zdaniem dziennikarzy Aurelio De Laurentiis nadal może blokować transfer Polaka. Włoch ma mu nadal za złe jego postawę sprzed kilku tygodni.

Aurelio De Laurentiis nie zamierza oddawać swojego zawodnika ze bezcen. Włoch chce nadal zarobić na sprzedaży Polaka i ustali za niego wysoką cenę. Włoskie media mówią o kwocie w wysokości nawet 20 milionów euro.

Wielu potencjalnych kupców taka kwota może skutecznie odstraszyć. Raczej nikt nie zdecyduje się zapłacić takiej sumy za zawodnika, który w czerwcu będzie do wzięcia za darmo. De Laurentiis nic sobie jednak z tego nie robi i będzie chciał ubić jak najlepszy dla siebie interes.

Ostatnio głośno zrobiło się o zainteresowaniu Milikiem ze strony dwóch włoskich potęg. W swoim składzie polskiego zawodnika widzą podobno AC Milan i Inter Mediolan. Wysoka kwota odstępnego może jednak skutecznie odstraszyć legendarne zespoły.

- Milik odmówił przedłużenia kontraktu i to jest hańba, której nie może znieść De Laurentiis. Nadal domaga się on 20 milionów za Polaka w styczniu, podczas gdy on w lutym może odejść za darmo. Nie jest pewne czy Inter będzie skłonny tyle zapłacić, a opcja wymiany nie wchodzi w grę. - powiedział Ciro Venerato, znany włoski dziennikarz w rozmowie z portalem casanapoli.net.

Źródło: “Il Mattino”, casanapoli.net.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  2. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News