Arkadiusz Milik
Facebook Arek Milik
Autor Piotr Mika - 8 Listopada 2020

Arkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusy

Arkadiusz Milik wciąż pozostaje zawodnikiem SSC Napoli, jednak wszystko wskazuje na to niedługo opuści ten klub. To z kolei będzie oznaczać, że najpewniej będzie musiał opuścić swój luksusowy dom, w jakim obecnie mieszka. Willa pod Neapolem robi naprawdę ogromne wrażenie.

Arkadiusz Milik od wielu miesięcy jest bohaterem niegasnącej sagi transferowej. Polak miał latem zmienić klub, jednak to mu się nie udało. Teraz pomiędzy zawodnikiem a klubem trwają rozmowy, aby Milik mógł opuścić Napoli zimą.

Zanim to się stanie, zawodnik wciąż będzie mieszkał pod Neapolem w swoim luksusowym domu, który wygląda naprawdę imponująco. Piłkarz wraz ze swoją narzeczoną z pewnością nie mógł w nim narzekać na brak wygód.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
Niesamowite, jak będzie wyglądał Stadion Śląski podczas meczów reprezentacji. Mamy zdjęcie, piękny widokNiesamowite, jak będzie wyglądał Stadion Śląski podczas meczów reprezentacji. Mamy zdjęcie, piękny widokCzytaj dalej

Arkadiusz Milik mieszka w luksusowym domu

Polski napastnik przeniósł się do Napoli w 2016 roku, po tym jak rozegrał świetny sezon zarówno w klubie jak i reprezentacji. Arkadiusz Milik został wykupiony przez Azzurrich za 32 mln euro i jest jednym z najdroższych polskich piłkarzy.

Przedstawicieli Napoli przekonało z pewnością to, że Milik w sezonie 2015/2016 zanotował 24 trafienia w barwach Ajaxu Amsterdam, a z reprezentacją Polski grał na mistrzostwach Europy, gdzie nasza kadra dotarła aż do ćwierćfinału.

W nowym klubie Arkadiusz Milik zaczął również dużo więcej zarabiać i niedługo później zamieszkał w niezwykle luksusowej willi, która znajduje się w odległości około 35 kilometrów od centrum Neapolu.

Choć z pewnością dom kosztował zawodnika bardzo dużo, to jednak z jego pensją nie był to dla niego zbyt wielki wydatek. Polak chciał zapewnić sobie i swojej narzeczonej wiele wygód i nie żałował pieniędzy.

Anna Lewandowska zaapelowała do milionów Polaków. Sprawa jest poważna, padły ważne słowaAnna Lewandowska zaapelowała do milionów Polaków. Sprawa jest poważna, padły ważne słowaCzytaj dalej

Dom polskiego napastnika zachwyca

Sam dom ma powierzchnię około 150 metrów kwadratowych i jest utrzymany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. W jego wystroju dominują kolory czarny, biały i beżowy.

Warto zwrócić uwagę na salon, który jest centralnym pomieszczeniem domu Milika. Z niego można wyjść na bardzo obszerny taras. Wiele elementów wnętrza jest przeszklonych, dzięki czemu jest w nim jasno.

W obrębie posiadłości znalazło się miejsce również dla basenu, w którym polski zawodnik wraz ze swoją narzeczoną mogą wypoczywać lub dbać o swoją formę.

Arkadiusz Milik bardzo dba o bezpieczeństwo, dlatego aby dostać się do posiadłości, trzeba pokonać dwie bramy, a teren jest pilnowany przez ochroniarzy. Nic dziwnego, ponieważ zawodnik już raz został obrabowany przez złodziei.

Arkadiusz MilikArkadiusz MilikArkadiusz Milik

(fot. 1 - YouTube - Łączy nas piłka)
(fot. 2 i 3 - Instagram - Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy radioteleskop do poszukiwania kosmitów miał kolejny wypadek. Zagadkowa sytuacja rodzi nowe teorie
  2. Była dręczona ze względu na swoją wagę. Pozbyła się 55 kilogramów, ani razu nie będąc na siłowni i dziś jest obiektem westchnień
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Pijany kierowca w BMW zatrzymany przez policję. Wszystko dzięki taksówkarzom - Wideo
  7. Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News