Arkadiusz Milik
YouTube Serie A
Autor Piotr Mika - 9 Września 2020

Pilne doniesienia w sprawie Arkadiusza Milika. Chce go legendarny trener

Arkadiusz Milik zobaczył światełko w tunelu? Gdy wydawało się, że ostatnią opcją jaką ma do wyboru jest transfer do Fiorentiny, włoskie media podały, że zainteresował się nim światowej sławy trener prowadzący jeden z czołowych europejskich klubów. Polak będzie miał szansę spróbować swoich sił w całkiem innej lidze.

Arkadiusz Milik był już przymierzany w tym sezonie do wielu klubów. Najgłośniej w ostatnim czasie mówiło się o Juventusie i Romie, jednak te transfery wydają się już bardzo mało prawdopodobne. Jak podaje "Correrie dello Sport" po polskiego zawodnika zgłosił się duży klub spoza Serie A.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pękamy z dumy. Polacy wygrali z Rosją, jesteśmy na autostradzie na Euro, piękny mecz Biało-czerwonych
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukanyGigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukanyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik jednak trafi na Wyspy Brytyjskie?

Przez wiele tygodni faworytem do sprowadzenia 26-letniego reprezentanta Polski był Juventus. Mistrzowie Włoch w międzyczasie zmienili jednak trenera, a sytuacja na rynku transferowym pozwoliła im myśleć o sprowadzeniu gwiazdy FC Barcelony, Luisa Suareza. To sprawiło, że transfer Milika stał się mało prawdopodobny.

Później głównym kandydatem do wykupienia Polaka z Napoli miała być Roma, jednak również rzymianie mieli w końcu zrezygnować z transferu. Wydawało się, że jedynym klubem, który pozostał w walce o napastnika będzie Fiorentina, jednak przejście tam byłoby dla Arkadiusza Milika krokiem wstecz. Teraz pojawiła się nadzieja na przenosiny do o wiele silniejszego klubu, regularnie zajmującego czołowe lokaty w Premier League.

Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Czytaj dalej

Jose Mourinho chce sprowadzić Milika

Tottenham był jednym z klubów wymienianych w kontekście polskiego napastnika. Teraz za sprawą "Corriere dello Sport" temat powrócił. Jak twierdzą włoscy dziennikarze, Arkadiusz Milik ma być głównym celem transferowym dla Jose Mourinho, szkoleniowca Spurs.

26-letni zawodnik miałby pełnić rolę zastępcy dla Harry'ego Kane'a, który często odnosi kontuzje i nie ma klasowego zmiennika. Pozyskanie Milika miałoby rozwiązać ten problem. Taki kierunek byłby z pewnością dużo bardziej atrakcyjny dla Polaka, niż wspomniana wcześniej Fiorentina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister znów się wygadał. Zdradził, ile dokładnie będzie wynosić minimalna emerytura i trzynastka
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Wielkie zmiany w świecie skoków narciarskich. Polacy będą musieli się do nich przyzwyczaić
  4. Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów
  5. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

NOWE ŚLEDZTWO! Aktywista zatrudnił się na największej fermie norek w Polsce!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News