Arkadiusz Milik powrót
Twitter - Napoli
Autor Piotr Bernaciak - 9 Grudnia 2019

Arkadiusz Milik wraca do gry. Trener Napoli podzielił się ważną informacją na konferencji

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu pozostawał poza składem Napoli z powodu kontuzji. Wszystko wskazuje jednak na to, że dojdzie do ważnych zmian. Zapowiedział to sam trener Carlo Ancelotti.

Arkadiusz Milik ma już niebawem wrócić do gry. W takim tonie od dłuższego czasu wypowiadał się Carlo Ancelotti, trener Napoli, wskazując na to, że niedyspozycja polskiego napastnika spowodowana kontuzją jest już niemalże zakończona i w najbliższym czasie powinien on w końcu wrócić do gry w barwach wicemistrza Włoch. Najnowsze informacje są bardzo ważne.

Dowiedzieliśmy się bowiem, że wszystko wskazuje na to, że Polak wróci do gry już w ciągu kilku dni. Pojawiają się informacje, jakoby miał on zagrać już w nadchodzącym starciu Ligi Mistrzów. Doświadczony szkoleniowiec klubu z Sycylii postanowił skomentować plotki pojawiające się w mediach już od dłuższego czasu. Jego komentarz nie pozostawił wątpliwości.

Znana reprezentacja została wykluczona z udziału w mundialu. Podjęto ostateczną decyzjęZnana reprezentacja została wykluczona z udziału w mundialu. Podjęto ostateczną decyzjęCzytaj dalej

Arkadiusz Milik ma wrócić już teraz

Na konferencji prasowej przed meczem Napoli w Lidze Mistrzów Carlo Ancelotti przyznał wprost, że Arkadiusz Milik nie ma już problemów zdrowotnych i w ciągu kilku dni znajdzie się w kadrze meczowej zespołu. Możemy więc liczyć na to, że polski napastnik dostanie szansę powrotu na plac gry w starciu Champions League z Genk. Napoli pożegna się tym meczem z fazą grupową europejskiego pucharu.

Włosi będą zdecydowanymi faworytami tego starcia i nic nie wskazuje na ich porażkę w meczu z Belgami, a dla samego Milika może to być bardzo ważny pojedynek. Na początku zmagań w Lidze Mistrzów wystąpił on w pierwszym składzie drużyny w meczu z Genk i zaprezentował się słabo, nie był w stanie w żaden sposób pokonać golkipera drużyny rywali. W końcu może dostać okazję do rewanżu.

Arkadiusz Milik wraca do gry

Nie wiadomo, czy Carlo Ancelotti zdecyduje się skorzystać z Milika już teraz, czy zdecyduje się wystawić go dopiero w starciu ligowym, które odbędzie się w weekend. Wszystko okaże się w ciągu najbliższych kilku dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamed Chalidow krytykuje Fame MMA. "Jest to bardzo słabe"
  2. Znana reprezentacja została wykluczona z udziału w mundialu. Podjęto ostateczną decyzję
  3. Adam Nawałka wróci na ławkę trenerską? Chce go znany polski klub
  4. Zlatan Ibrahimović jednak nie przejdzie do Milanu? Agent wskazał na inny scenariusz
  5. Internauci wybrali najlepszego piłkarza w historii polskiej piłki. Wybór budzi dyskusje
  6. Hanna Polk przeżyła zdradę, śmierć męża, skrajne ubóstwo i okropny wypadek. Przed śmiercią przeszła przez piekłoNastępny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News