Arkadiusz Milik napad
YouTube - Przegląd Sportowy
Autor Piotr Bernaciak - 10 Czerwca 2020

Arkadiusz Milik przeżył prywatny dramat. Został napadnięty, o dramacie sprzed miesięcy wiedzieli tylko niektórzy

Arkadiusz Milik jest jednym z najbardziej cenionych napastników w piłkarskiej Italii, lecz nie każdy zważa na jego status, nawet w Neapolu. Jakiś czas temu piłkarz padł ofiarą napaści, o której nie wiedzieli wszyscy. Zawodnik został okradziony w biały dzień, co z pewnością musiało wywołać spory szok.

Arkadiusz Milik cieszy się dużym szacunkiem wśród kibiców w Neapolu. Fani drużyny cenią go za liczne gole strzelane w Serie A, dzięki którym polski napastnik zbiera zainteresowanie najlepszych klubów na Starym Kontynencie. Niewątpliwie jest on jest obecne gwiazdą Napoli, które walczy o najwyższe cele w lidze włoskiej. Sława ma jednak też swoje ciemne strony.

Snajper drużyny został jakiś czas temu brutalnie napadnięty, o czym nie mówiło się tak głośno. Piłkarz przeżył prywatny dramat, który mógł odcisnąć na nim niemałe piętno. Zawodnik musiał mierzyć się z gigantycznym stresem w związku z kradzieżą. Informacje na jej temat przedostały się do mediów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Europejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetu
  2. Znoszą kolejny zakaz, Polacy będą zachwyceni. "Kwestia dni, a może nawet godzin"
Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyDom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik przeżył prywatny dramat w związku z kradzieżą

Arkadiusz Milik od kilku lat jest jednym z najważniejszych postaci w Napoli, które walczy o mistrzowski tytuł. Wydawałoby się, że wobec tego w Neapolu Polak musi cieszyć się gigantycznym szacunkiem i że w mieście nie spotka go nic złego. Niestety, są jednak ludzie, dla których sama świetna postawa na boisku nie wystarczy, by dana osoba była nietykalna.

W 2018 roku Arkadiusz Milik został napadnięty podczas powrotu do domu po meczu Ligi Mistrzów. Napastnicy mieli grozić mu bronią i żądali oddania wszelkich wartościowych rzeczy, które piłkarz akurat miał przy sobie. Milik musiał oddać między innymi wartego siedem tysięcy euro Rolexa. Po takich wydarzeniach nie może dziwić, że Polak miał prawo być wstrząśnięty całą sytuacją.

Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej

Arkadiusz Milik przeżył chwile grozy

Sprawa jest bliźniaczo podobna do wczorajszej napaści na piłkarza Milanu Samu Castillejo, który również został okradziony w biały dzień w Mediolanie. Zawodnik również musiał oddać swój zegarek. O wszystkim poinformował kibiców i media na Twitterze, przekazując wiadomości na temat tego, że został właśnie napadnięty. Póki co nie udało się odnaleźć sprawców.

Na szczęście Arkadiusz Milik nie rozstrząsał długo poważnego problemu i szybko wrócił do najwyższej formy, lecz możemy stwierdzić, że w innych przypadkach nie musi to być wcale takie oczywiste. Pozostaje cieszyć się, że polski napastnik był odporny na prywatne kłopoty i potrafił odciąć się od nich na boisku w najlepszy możliwy sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Żona Macieja Kota zniewala urodą. Jej wysportowane ciało zapiera dech w piersiach (FOTO)
  4. Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]
  5. Czy kibice wejdą na stadiony? Mamy nowe informacje, niestety nie są dobre
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News