Arkadiusz Milik
Facebook Arkadiusz Milik
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Maja 2020

Partnerka Arkadiusza Milika przekazała wspaniałe wiadomości. Nadszedł czas, na który czekali wszyscy

Arkadiusz Milik wzbudza ogromne zainteresowanie najlepszych klubów Europy. Polskiego napastnika w swoim składzie widziałoby kilka drużyn z czołowych lig. Jak ujawniła partnerka piłkarza, publikując wymowne zdjęcie w jednym z serwisów społecznościowych, reprezentant Polski zjawił się w niedzielę w siedzibie Napoli. 

Arkadiusz Milik od tygodni łączony jest z przenosinami do kilku topowych klubów Europy. Partnerka piłkarza opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które ujawnia aktualne plany piłkarza. Fani polskiego napastnika będą zachwyceni.

Robert Lewandowski dostał wspaniałą wiadomość. Przekazano mu najlepsze informacje, gratulujemyRobert Lewandowski dostał wspaniałą wiadomość. Przekazano mu najlepsze informacje, gratulujemyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Arkadiusz Milik zaprezentował się w klubowym stroju

Saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika trwa w najlepsze. Napastnik reprezentacji Polski, po fiasku rozmów z Napoli w kwestii przedłużenia kontrakt, co chwile znajduje się na czołówkach serwisów informacyjnych w kontekście transferowych plotek. Mówi się o zainteresowaniu zawodnikiem ze strony między innymi Juventusu, Interu, czy Atletico Madryt. Napoli miało już nawet wytypować następcę Polaka, Sardara Azmouna z Zenitu St. Petersburg.

Tymczasem partnerka naszego kadrowicza, Jessica Ziółek opublikowała w swoich social mediach zdjęcie, które wyraźnie pokazuje, na czym aktualnie koncentruje się jej ukochany. Na fotografii, która pojawiła się w serwisie Instagram, możemy zobaczyć Milika ubranego w klubowy strój Napoli. W niedzielę zawodnicy drużyny z południa Włoch wznowili treningi.

Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Czytaj dalej


Klub reprezentantów Polski wznowił treningi

W ubiegłym tygodniu wszyscy piłkarze Napoli przeszli badania na obecność koronawirusa. Wyniki okazały się rewelacyjne, wszyscy okazali się zupełnie zdrowi. Dlatego też Napoli otrzymało zgodę na wznowienie treningów na terenie klubowych obiektów. Po niemal dwóch miesiącach przerwy, w niedzielę odbyły się pierwsze zajęcia.

Wszystko odbyło się z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Piłkarze zostali podzieleni na grupy, a każdy z nich trenował indywidualnie. Na trzech boiskach trenowały cztery oddzielne grupy zawodników. Przeprowadzenie grupowych zajęć będzie możliwe dopiero po wydaniu pozytywnej opinii przez włoski rząd. W najbliższych dniach Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński i ich koledzy mają przejść kolejne testy, które wykażą, czy przeszli infeksję koronawirusową bezobjawowo.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chiny zablokowały całe miasto przez koronawirusa. Nagły powrót, najwyższy stopień zagrożenia
  2. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje młody motocyklista
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. WHO komentuje niepokojące doniesienia. U ozdrowieńców wykrywa się ponownie obecność koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News