Arkadiusz Milik
East News
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2020

Arkadiusz Milik. Powinien grać z Robertem Lewandowskim w pierwszym składzie reprezentacji?

Arkadiusz Milik w ostatnich tygodniach był bohaterem głośnej sagi transferowej dotyczącej odejścia z Napoli. Ostatecznie Polak nie odszedł z włoskiej drużyny, choć na to się zanosiło. Czy w tej sytuacji powinien grać w kadrze?

Arkadiusz Milik musi pogodzić się z tym, że w tym roku prawdopodobnie nie zagra już w Napoli. Napastnik reprezentacji Polski spisywał się bardzo przyzwoicie w poprzednich sezonach w ekipie Azzurrich, ale po głośnej sadze transferowej dotyczącej odejścia najpierw do Juventusu, a później do Romy, trener Gennaro Gattuso i prezes Aurelio de Laurentiis nie widzą go już w składzie zespołu.

Polak musi przygotować się na to, że spędzi pół roku na trybunach. Dopiero wtedy będzie mógł zmienić klub na taki, w którym znów będzie mógł grać i pokazywać pełnię swoich możliwości. Żaden z gigantów nie był bowiem na tyle zdeterminowany, by podpisać z nim natychmiast kontrakt za wysoką cenę i stawiać na niego w trybie natychmiastowym. Polak musi więc po prostu czekać.

Jerzy Brzęczek stoi więc przed kolejnym dylematem - czy Arkadiusz Milik, który nie gra wcale w swoim klubie, może występować w reprezentacji Polski, chociaż nie zasłużył sobie na miejsce w składzie w ostatnich miesiącach? Również kibice są podzieleni w jego sprawie.

Czy Arkadiusz Milik powinien obecnie grać w reprezentacji Polski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News