Arkadiusz Milik problemy Napoli
Instagram - Arkadiusz Milik
Autor Piotr Bernaciak - 13 Września 2020

Arkadiusz Milik swoim zachowaniem rozwścieczył wszystkich. Może nie zagrać już w Napoli

Arkadiusz Milik w poprzednich sezonach był ważną częścią ofensywy Napoli, które odnosiło sukcesy w lidze włoskiej. Nie zanosi się jednak na to, by jego dobra seria była kontynuowana. Wszystko przez niespodziewane zachowanie polskiego napastnika.

Arkadiusz Milik swoją dobrą grą w Ajaxie, a następnie w Napoli zbudował sobie reputację w ligach zagranicznych. Napastnik reprezentacji Polski regularnie zdobywał kilkanaście goli w sezonie i wydawało się, że w końcu mógłby trafić do klubu ze światowej czołówki. Głośno mówiło się o zainteresowaniu Juventusu, który miałby wyjątkowo aktywnie działać na rynku transferowym.

Dowiadujemy się, że Polak zamierza podjąć wyjątkowo radykalne działania, byle tylko doprowadzić do odejścia z Napoli. Jego najnowsza decyzja, do której dotarły już media, miała rzekomo rozwścieczyć wszystkich pracowników Napoli. Wiele wskazuje na to, że reprezentant Polski może nie zagrać już w swoim obecnym klubie ani jednego spotkania.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Syn Edyty Górniak miał walczyć w Fame MMA. Reakcja piosenkarki rozbroiła go do resztySyn Edyty Górniak miał walczyć w Fame MMA. Reakcja piosenkarki rozbroiła go do resztyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik ma wielki problem

Napastnik Napoli kilka miesięcy temu stał się celem transferowym Juventusu. Klub z Turynu nie może jednak dojść do porozumienia z włodarzami Napoli, którzy nie chcą po raz kolejny oddawać swojej gwiazdy do największego rywala. Długie negocjacje nie przynoszą żadnych efektów, co sprawia, że sam Arkadiusz Milik zamierza rzekomo podjąć radykalne kroki.

Polak miałby pozostać w Napoli do końca swojego kontraktu, by ostatecznie trafić do Juventusu za darmo. Taka decyzja ostatecznie nie jest najlepsza dla nikogo, bo choć Juventus dostanie zawodnika za darmo za rok, to sam Milik straci rok bez żadnych meczów w klubie, a Napoli nie będzie zamierzało korzystać z usług napastnika, który chce wymusić transfer.

Wielkie problemy Arkadiusza Milika we Włoszech. Kibice i media wrzą, wielka fala hejtu, Wielkie problemy Arkadiusza Milika we Włoszech. Kibice i media wrzą, wielka fala hejtu, "nie ma dla niego miejsca"Czytaj dalej

Arkadiusz Milik rozwścieczył także kibiców

Nie da się ukryć, że sytuacja irytuje także kibiców klubu z Neapolu. Znani są oni ze swojej żywiołowości i jasno twierdzą, że nie życzą sobie gry piłkarza, który chce wymusić transfer do znienawidzonego klubu. Wygląda więc na to, że Arkadiusz Milik ma w Napoli ogromne problemy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News