Arkadiusz Milik odrzucił ofertę
Rex Features/East News
Autor Piotr Bernaciak - 14 Stycznia 2021

Ujawniono zadziwiającą prawdę o transferze Arkadiusza Milika. Napoli się zgodziło, Polak odrzucił ofertę

Arkadiusz Milik musi zmienić klub, jeśli chce pojechać na mistrzostwa Europy. Niedawno dostał bardzo interesującą ofertę ze strony Olympique Marsylia. Piłkarz jednak ją odrzucił. Jak się dowiadujemy, jego obecny klub wydał zgodę na odejście polskiego napastnika.

Arkadiusz Milik ma gigantyczny problem na zaledwie kilka miesięcy przed początkiem mistrzostw Europy. Polski napastnik wciąż nie jest faworytem do tego, by znaleźć się w ostatecznej kadrze Jerzego Brzęczka na Euro 2020.

Jaki jest powód takiej sytuacji? Oczywiście brak gry Polaka w klubie, a na zmianę obecnego stanu się nie zanosi. Wszystko przez rzekome plany naszego zawodnika, który nie zamierza ruszać się z Neapolu do końca kontraktu.

Jak ujawniają media, napastnik miał otrzymać ofertę, która została nawet przyjęta przez Napoli. Długo mówiło się, że Włosi nie zamierzają wypuścić swojego zawodnika wcześniej, jednak okazuje się, że prawda ma być zupełnie inna.

Arkadiusz Milik może opuścić Euro 2020

Jeszcze ponad rok temu wydawało się, że trójkę napastników Polski na mistrzostwach Europy stworzą Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek. Teraz okazuje się, że w grupie może znaleźć się jedynie kapitan kadry. Piątek nie jest podstawowym piłkarzem Herthy, a Milik ma znacznie większe problemy.

Nie żyje uwielbiany polski piłkarz. Był znany tysiącom Polaków, zapisał się w historii krajowego sportuNie żyje uwielbiany polski piłkarz. Był znany tysiącom Polaków, zapisał się w historii krajowego sportuCzytaj dalej

Polak wciąż ma problemy z regularnymi występami, co jest spowodowane brakiem chęci podpisania nowego kontraktu. Na ten moment wszystko wskazuje więc, że Arkadiusz Milik ostatni rok umowy z Napoli spędzi na trybunach i nie pojedzie na Euro.

Wybawieniem mogły być przenosiny do Olympique Marsylia. Początkowo mówiło się, że Napoli nie chce wypuścić swojego zawodnika za zbyt niską kwotę, lecz teraz stacja Sportitalia informuje, że snajper miałby opuścić klub za 10 milionów euro.

Na taką kwotę miało zgodzić się Napoli, lecz tym razem weto postawił rzekomo sam piłkarz. Arkadiusz Milik nie uznaje Marsylii za klub odpowiadający jego aspiracjom i zamierza przeczekać pół roku, by zagrać w Juventusie bez transferu gotówkowego.

Arkadiusz Milik miał podjąć decyzję samodzielnie

Sam Zbigniew Boniek informował niedawno, że w obecnej sytuacji Arkadiusz Milik nie znajdzie się w kadrze Jerzego Brzęczka. Trudno wyobrazić sobie jego grę po roku nieobecności w składzie Napoli, jednak kibice twierdzą, że Jerzy Brzęczek może w istocie nie mieć innego wyjścia.

Niełatwo bowiem na ten moment znaleźć polskiego napastnika poza Lewandowskim, który w pełni zasługiwałby na wyjazd na mistrzostwa Europy. Saga z Arkadiuszem Milikiem w roli głównej trwa w najlepsze i nie zanosi się, by miała się zakończyć w najbliższym czasie.

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News