Arkadiusz Milik
instagram.com/officialsscnapoli
Autor Piotr Mika - 14 Sierpnia 2020

Transfer Arkadiusza Milika zagrożony? Juventus planuje sprowadzić swoją byłą gwiazdę, chce go Andrea Pirlo

Arkadiusz Milik wedle doniesień włoskich mediów coraz bardziej oddala się od transferu do Juventusu. Mistrzowie Włoch są coraz mniej skłonni do sprowadzenia Polaka i szukają już innych rozwiązań. Teraz pojawił się pomysł sprowadzenia zawodnika, który grał w barwach "Bianconerich" i notował tam świetne występy.

Arkadiusz Milik nie ma już czego szukać w Napoli i musi znaleźć sobie nowy klub, który będzie skłonny zapłacić za niego odpowiednie pieniądze. Długo wydawało się, że to Juventus sięgnie po 26-letniego napastnika, lecz teraz taki transfer wydaje się coraz mniej prawdopodobny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia
Marcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuMarcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuCzytaj dalej

Arkadiusz Milik coraz dalej od Juventusu

Niedawno informowaliśmy, że "Stara Dama" coraz mniej interesuje się polskim napastnikiem i zwróciła swoją uwagę w kierunku zawodnika Wolverhampton Warderers, Raula Jimeneza. Teraz kolejne doniesienia z Włoch mówią o tym, że kolejnym kandydatem do zastąpienia Gonzalo Higuina jest inny Hiszpan, Alvaro Morata.

Włoski dziennik "Tuttosport" twierdzi, że Andrea Pirlo, nowy trener Juventusu, chętnie widziałby w budowanym przez siebie składzie środkowego napastnika Atletico Madrytr. Morata grał już w Juventusie w sezonach 2014/2015 oraz 2015/2016. W pierwszym z nich nawet dzielił szatnię z obecnym szkoleniowcem "Bianconerich" i był to jeden z lepszych sezonów Juventusu ostatnich lat.

Prywatna tragedia reprezentantki Polski. Nagle musi zakończyć karierę, wyjątkowo przykrePrywatna tragedia reprezentantki Polski. Nagle musi zakończyć karierę, wyjątkowo przykreCzytaj dalej

Andrea Pirlo chce Moratę spowrotem

Możliwe że to właśnie znajomość z hiszpańskim napastnikiem ma wpływ na decyzję trenera "Starej Damy". Inne media podają jednak, że u władz Juventusu większe notowania niż Morata wciąż ma Milik lub wspomniany wcześniej Raul Jimenez.

Doniesienia "Tuttosport" są o tyle ciekawe, że niedawno wiele mówiło się o tym, że Atletico Madryt, którego zawodnikiem jest Morata, chętnie sprowadziłoby... Arkadiusza Milika. Niewątpliwie transfer polskiego napastnika to jedna z bardziej skomplikowanych sytuacji tego okienka transferowego.

Źródło: transfery.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki bank ukarany finansowo. Klienci odzyskają część pieniędzy
  2. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News