Arkadiusz Milik
Facebook Arek Milik
Autor Piotr Mika - 14 Września 2020

Arkadiusz Milik porozumiał się z nowym klubem. Klamka zapadła, znamy szczegóły umowy

Arkadiusz Milik wciąż pozostaje zawodnikiem Napoli, jednak nie bierze już nawet udziału w przedsezonowych sparingach. Tym samym władze klubu chcą uniknąć niepotrzebnego ryzyka kontuzji, która mogłaby przekreślić nadchodzący transfer, który według włoskich mediów, jest już na ostatniej prostej. Porozumienie miało zostać osiągnięte zarówno pomiędzy klubami jak i zawodnikiem oraz jego nowym pracodawcą.

Arkadiusz Milik został już całkiem odstawiony na boczny tor przez trenera Gennaro Gattuso. Polak nie bierze udziału w grach sparingowych swojego zespołu, co może oznaczać, że odejście 26-latka z Napoli jest coraz bliżej. Tak twierdzą również włoskie gazety.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Arkadiusz Milik blisko nowego klubu, szczegóły już ustalone

W nowym tygodniu na czoło, jeśli chodzi o doniesienia o Miliku, wysuwa się "Correrie della Sera". Włoski dziennik informuje, że AS Roma przedstawiła satysfakcjonującą ofertę za polskiego napastnika. Rzymski klub ma zapłacić za niego 25 mln euro, czyli tyle ile żąda Aurelio De Laurentiis, szef Napoli. Płatność ma zostać zrealizowana w pięciu transzach po 5 mln euro.

Co więcej, ustalone miały zostać już indywidualne warunki kontaktu piłkarza z nowym klubem. Według tej samej gazety Arkadiusz Milik zarobi 4,5 mln euro za sezon, a umowa ma obowiązywać przez pięć lat. Z kolei Alfredo Pedulla z "La Gazzetty dello Sport" twierdzi, że Polak zarobi więcej - 5 mln z bonusami za sezon gry.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

Transferowa saga zbliża się do końca?

Wydaje się, że to powoli koniec transferowej sagi. Doniesienia włoskich mediów stają się coraz bardziej zgodne, choć jeszcze niedawno pojawiła się informacja o tym, że Arkadiusz Milik wzbudził zainteresowanie Tottenhamu oraz jego trenera, Jose Mourinho. Teraz wygląda na to, że 26-latek jednak pozostanie we Włoszech, jednak wciąż czekamy na oficjalne komunikaty w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytury wyższe nawet o 787 zł. Uprawnionych do wyższych świadczeń będzie znacznie więcej
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News