Arkadiusz Milik
instagram.com/arekmilik
Autor Piotr Mika - 15 Września 2020

Hitowy transfer Arkadiusza Milika dopięty na ostatni guzik. Brakuje tylko podpisu zawodnika

Arkadiusz Milik za chwilę będzie mógł planować przeprowadzkę. Jak informują różne włoskie media, porozumienie między Napoli a nowym klubem Polaka zostało już osiągnięte, a wszyscy czekają już tylko na ostateczną decyzję zawodnika i jego podpis pod umową. Wydaje się, że zakończenie jego sagi transferowej to kwestia godzin.

Arkadiusz Milik od wielu tygodni jest jednym z najczęściej wymienianych nazwisk w doniesieniach transferowych. O Polaka miało bić się wiele europejskich klubów, jednak długo brakowało konkretnych informacji. W ostatnim czasie pojawiały się one w odstępnie nawet kilkunastu godzin, teraz jednak wszystko ma być już dopięte na ostatni guzik.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Arkadiusz Milik musi tylko złożyć podpis

Włoskie media nareszcie wydają się zgodne co do transferu 26-letniego napastnika. W ostatnim czasie informację o tym, że Arkadiusz Milik przeniesie się do AS Romy podawały taie gazety jak "Corriere della Sera" czy "La Gazzetta dello Sport". Co więcej, głos w tej sprawie zabrał niezwykle popularny włoski dziennikarz Fabrizio Romano, który słynie z podawania sprawdzonych informacji na temat transakcji największych klubów na świecie.

Wszystkie źródło są praktycznie zgodne, że AS Roma zapłaci za Polaka 25 mln euro, a jego zarobki w Rzymie sięgną 4,5 - 5 mln euro za sezon. Arkadiusz Milik miałby też podpisać z nowym klubem długi, pięcioletni kontrakt.

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Czytaj dalej

Transfer Polaka ważny dla innych zawodników?

Okazuje się, że transakcja Arkadiusza Milika może być tylko początkiem. Jeśli do niej dojdzie, z ekipy Giallorossich może odejść Edin Dżeko, który miałby dołączyć do Juventusu. To by z kolei oznaczało, że mistrzowie Włoch już definitywnie zrezygnują ze sprowadzenia Luisa Suareza.

Wciąż jednak czekamy na podpis Polaka i oficjalne stanowiska obu klubów. W poniedziałkowy wieczór pojawiła się również informacja, jakoby Arkadiusz Milik w ostatniej chwili miał być kuszony przez RB Lipsk, jednak w świetle wiadomości włoskich dziennikarzy, ten ruch wydaje się mało prawdopodobny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. I wszystko jasne. Wiceminister już potwierdził, wiemy ile będzie wynosić czternasta emerytura
  2. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News