Arkadiusz Milik odstępne
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 22 Października 2019

Kontrakt Arkadiusza Milika z wysoką kwotą odstępnego. Klauzula robi wrażenie

Arkadiusz Milik ma niebawem podpisać nowy kontrakt z Napoli. Mówi się, że klauzula odstępnego w umowie polskiego napastnika zostanie znacznie zwiększona. Takie pieniądze wpływają na wyobraźnię kibiców.

Arkadiusz Milik zdaniem włoskich mediów już niedługo doczeka się docenienia w postaci nowego kontraktu z Napoli. Polski napastnik pomimo słabszego początku sezonu cieszy się we Włoszech sporym szacunkiem, a ostatnie starcie z Hellasem Verona potwierdziło, że reprezentant naszego kraju wciąż przydaje się drużynie w kluczowych momentach. Zaufanie może zostać teraz zmaterializowane.

Dowiadujemy się, że władze klubu szykują dla Arkadiusza Milika nową umowę, na mocy której grałby pod Wezuwiuszem przez kolejne kilka lat. Polak miałby również otrzymać znaczną podwyżkę, a w kontrakcie pojawiłaby się znacznie wyższa kwota odstępnego, którą trzeba zapłacić, by wykupić Arkadiusza Milika bez negocjacji z klubem. Stawka robi wrażenie.

Są nowe dowody w sprawie rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ma kłopotySą nowe dowody w sprawie rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ma kłopotyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik podpisze nową umowę

Jak informują zgodnie polskie i włoskie media, Arkadiusz Milik nie podpisał jeszcze nowej umowy z Napoli, jednak jest to jedynie kwestią czasu, bo obie strony chcą ze sobą współpracować. Polak ma otrzymywać 3,5 miliona euro za rok gry w barwach Azzurrich, a niewykluczone, że kwota ta wzrośnie w zależności od indywidualnych dokonań reprezentanta naszego kraju.

Ustalono również, że kwota odstępnego wynosić ma aż 100 milionów euro. To właśnie tyle zapłacić musiałaby drużyna, która chciałaby wykupić Polaka z Napoli bez konieczności prowadzenia negocjacji z władzami drużyny. Niewielu piłkarzy na świecie może poszczycić się tak wysoką kwotą odstępnego w kontrakcie. Oznacza to, że klub bardzo wysoko ceni sobie umiejętności napastnika.

Arkadiusz Milik jest ceniony w Neapolu

Niewykluczone, że w najbliższym czasie nową umowę z klubem podpisze także Piotr Zieliński. Pomocnik także cieszy się sympatią Carlo Ancelottiego. Póki co nie pojawiają się jednak żadne wieści na ten temat.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News