Arkadiusz Milik
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 25 Marca 2020

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński dostali zakaz od klubu. Nagła zmiana decyzji Napoli

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński oraz pozostali piłkarze Napoli dostali od władz klubu zakaz opuszczania miasta. Drastyczne kroki podjęte przez klub spod Wezuwiusza mają związek z szalejącą we Włoszech epidemią koronawirusa.

25 marca piłkarze SSC Napoli mieli wznowić treningi, jednak klub odszedł od tego pomysłu. We Włoszech sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest nadal dramatyczna, a w kontekście ogromnego zagrożenia futbol zszedł na drugi plan.

Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalejReprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalejCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński "uwięzieni" w Neapolu

Gdyby nie decyzja klubu, Milik i Zieliński, podobnie jak inni obcokrajowcy z Napoli mogliby wrócić do swoich rodzin i w ojczyźnie czekać na dalsze postanowienia ws. wznowienia rozgrywek. Z informacji dziennika "Il Mattino" wynika, że klub wciąż liczy na wznowienie treningów w najbliższym czasie, dlatego wszyscy gracze muszą być "w pogotowiu. "Ich powrót wiązałby się z dwutygodniową, obowiązkową kwarantanną. W klubie cały czas wierzą, że wkrótce rozpoczną się treningi" - czytamy.

Inne włoskie kluby nie są tak rygorystyczne wobec swoich piłkarzy. Na przykład w Juventusie Turyn piłkarze mogą opuścić Włochy - Cristiano Ronaldo przebywa aktualnie w swoim domu na Maderze. To wszystko mimo epidemii, która panowała w zespole "Starej Damy". Przypomnijmy, że koronawirusem zaraziło się aż trzech jej zawodników: Daniele Rugani, Blaise Matuidi i Paulo Dybala.

Kibice skoków narciarskich oszukani. Organizatorzy konkursu perfidnie ich ograbiliKibice skoków narciarskich oszukani. Organizatorzy konkursu perfidnie ich ograbiliCzytaj dalej

Co dalej z Serie A?

Wciąż jest zdecydowanie więcej znaków zapytania niż odpowiedzi, jeśli chodzi o dalszą część sezonu w Italii. Nie wiadomo nawet, czy rozgrywki w ogóle zostaną wznowione. Według decyzji włodarzy ligi, Serie A została zawieszona co najmniej do 3 kwietnia. Trudno się jednak spodziewać, by włoska piłka wróciła do normalnego funkcjonowania w obliczu wciąż trwającej epidemii. Co prawda od kilku dni przyrost nowych zakażeń we Włoszech nieznacznie spada, ale nadal przybywa po tysięcy zarażonych dziennie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News