Arkadiusz Milik
Facebook Arkadiusz Milik
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Czerwca 2020

Prawie nikt nie wie o rodzinnym dramacie Arkadiusza Milika. W dzieciństwie przeżył osobisty dramat, miał tylko 7 lat

Arkadiusz Milik jest obecnie jednym z najlepszych polskich piłkarzy, a w ostatnich tygodniach o pozyskanie go rywalizują najlepsze kluby Europy. Nie każdy wie jednak, że życie napastnika Napoli nie zawsze było tak szczęśliwe. 26-latek w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. W wieku zaledwie siedmiu lat doznał okropnej traumy, która zostawia ślad na całe życie. 

Arkadiusz Milik kontynuuje świetne występy na włoskich boiskach w barwach Napoli. Tymczasem poznaliśmy zaskakujące szczegóły z przeszłości snajpera. Jak się okazuje, w dzieciństwie musiał on zmierzyć się z ogromnym rodzinnym dramatem.

Polskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjePolskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Ogłoszono koniec epidemii. Niesamowita radość, najlepsza wiadomość dotarła do mediów ze wschodniej części Konga


Arkadiusz Milik zdobył kolejnego gola

Napoli w ostatniej kolejce Serie A pokonało Hellas Werona 2:0, a jedną z bramek zdobył Arkadiusz Milik, który mimo transferowych spekulacji otaczających jego osobę, w pełni angażuje się w grę dla aktualnej wciąż drużyny. Dla reprezentanta Polski było to już dziewiąte trafienie w obecnym sezonie jednej z najlepszych lig świata. Po trafieniu mogliśmy zobaczyć oryginalną cieszynkę w wykonaniu 26-latka.

Milik po umieszczeniu piłki w siatce podbiegł do kamery i dłońmi pokazał gest na kształt litery “T”. Wygląda na to, że gola zadedykował swojemu ojcu z okazji święta, jakie 23 czerwca jest obchodzone w Polsce. Nie wszyscy kibice wiedzą jednak, że to właśnie z osobą ojca, wiąże się jedno z najbardziej traumatycznych doświadczeń w życiu Arkadiusza Milika.

Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej


Milik przeżył dramat w dzieciństwie

Okazuje się, że gdy Arkadiusz Milik miał zaledwie 7 lat, jego ojciec zdecydował się opuścić rodzinę. Przykrą prawdę na temat tego wydarzenia z życia popularnego piłkarza poznaliśmy tuż przed udanymi dla Polski mistrzostwami Europy w 2016 roku. Wówczas napastnik opowiedział o tym w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”. Później więcej szczegółów podał brat piłkarza, Łukasz.

- Kiedy ojciec nas zostawił, ja miałem 14 lat, a Arek niespełna 7. Nie płakał. Już wtedy mówił: „ja się nigdy nie poddam” - powiedział krewny Arkadiusza Milika w rozmowie z “Super Expressem”. Po wielu latach ostatecznie reprezentant Polski spotkał się ponownie ze swoim ojcem, jednak nie wiemy, czy relacje między nimi udało się naprawić. Ból w sercu naszego kadrowicza pozostał na pewno.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzeci sondaż i trzecia porażka obecnego prezydenta. W drugiej turze brakuje mu już 3 pkt. procentowych
  2. Kilka reaktorów w ciągu najbliższych lat. Polska wchodzi w erę energii atomowej
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News