Arkadiusz Milik transfer
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 27 Maja 2020

Włoskie media są przekonane. Arkadiusz Milik wybrał już nowy klub, poznaliśmy termin transferu

Arkadiusz Milik jest rzekomo coraz bliżej transferu do innego klubu. Jak się dowiadujemy, jego przygoda z Napoli dobiega końca właśnie teraz. Potrwać ma rzekomo już wyjątkowo krótko. Polak wybrał już nową drużynę i jest skupiony wyłącznie na przenosinach.

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu myśli o odejściu z Napoli. Plotki o rzekomej chęci odejścia z drużyny pojawiły się już kilka miesięcy temu, lecz w końcu doczekaliśmy się konkretów w tej sprawie. Dopiero przed miesiącem pojawiły się wiadomości na temat tego, która drużyna najbardziej chciałaby mieć u siebie napastnika reprezentacji Polski. Wywołała ona spore zaskoczenie.

Wszystko przez to, że Arkadiusz Milik miałby rzekomo wzmocnić jednego z największych rywali Napoli. Jeszcze niedawno dotarły do nas równie sensacyjne wieści na temat potencjalnych przenosin do AC Milan, jednak teraz okazuje się, że oferta tego klubu rzekomo nie jest już ważna. Polak jest już ponoć zdecydowany na przenosiny w najbliższym czasie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Premier przekazał fantastyczne wieści. Jest decyzja w sprawie powrotu kibiców na polskie stadiony, znamy szczegółyPremier przekazał fantastyczne wieści. Jest decyzja w sprawie powrotu kibiców na polskie stadiony, znamy szczegółyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik zmieni klub

Jak donosi włoska "La Reppubblica", Arkadiusz Milik jest już jedną nogą poza Napoli. Włosi twierdzą nawet, że Polak myśli tylko o jednym klubie i nie jest to Napoli. Chodzi tu ponoć o przenosiny do Juventusu, które są podobno na ostatniej prostej. W ostatniej chwili do gry wkroczył Milan, jednak mimo wszystko preferencje Polaka nie były żadną niespodzianką.

Arkadiusz Milik oraz Napoli rzekomo zgadzają się, że zmiana klubu jest już konieczna, bo nasz napastnik nie może dalej realizować się w barwach obecnego klubu i potrzebna jest mu zmiana. Jest to jednocześnie dobra okazja dla klubu, by zarobić spore pieniądze. Szacuje się, że Polak mógłby zmienić barwy klubowe za około 25 milionów euro, a więc chodzi o niebagatelny zarobek.

Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego zawodnika. Miesięczna córeczka gwiazdora nie żyjeOlbrzymia tragedia w rodzinie słynnego zawodnika. Miesięczna córeczka gwiazdora nie żyjeCzytaj dalej

Arkadiusz Milik o krok od przenosin

Z pewnością transfer Arkadiusza Milika stałby się z miejsca jednym z najgłośniejszych transferów w nadchodzącym oknie, jednak na ten moment wciąż brakuje nam oficjalnej wiadomości potwierdzonej przez którykolwiek z klubów. Najprawdopodobniej to Napoli jako pierwsze przekaże informacje o tym, że Polak po zakończeniu sezonu odejdzie z drużyny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News