Arkadiusz Milik
Facebook Arkadiusz Milik
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Maja 2020

Wielka kasa dla Arkadiusza Milika. Gigant przedstawił mu ofertę nie do odrzucenia

Arkadiusz Milik najprawdopodobniej opuści Napoli  już po tym sezonie. Wciąż nie wiadomo, do jakiej drużyny przeniesie się Polak, ale w grze o jego zakontraktowanie wciąż pozostają najlepsze kluby Europy. Sam piłkarz podobno zdecydował już, gdzie chciałby trafić. W nowym zespole mógłby liczyć na ogromną podwyżkę względem obecnie inkasowanej sumy. 

Arkadiusz Milik jest głównym bohaterem sagi transferowej, która ciągnie się od tygodni. Polski napastnik raczej nie przedłuży wygasającej za rok umowy z Napoli. 26-latek cieszy się zainteresowaniem wielu czołowych klubów Europy, ale zdaniem mediów podjął decyzję, gdzie chce grać w następnym sezonie.

Poważny wypadek polskiego gwiazdora. Luksusowe auto trafi na złom, znamy stan zdrowia piłkarza (FOTO)Poważny wypadek polskiego gwiazdora. Luksusowe auto trafi na złom, znamy stan zdrowia piłkarza (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol


Arkadiusz Milik może przenieść się do giganta europejskiej piłki

Ciąg dalszy spekulacji transferowych z Arkadiuszem Milikiem w roli głównej. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Polak nie osiągnął porozumienia z Napoli w kwestii przedłużenia wygasającego kontraktu i najprawdopodobniej już teraz opuści drużynę z południa Włoch. Obecny pracodawca chciał podjąc kolejną próbę przekonania piłkarza do pozostania, ale wygląda na to, że nie ma na to szans.

Zdaniem dziennikarzy “Corriere dello Sport” sytuacja Milika powinna wyjaśnić się w ciągu najbliższych tygodni. Zainteresowanie sprowadzeniem reprezentanta Polski wciąż przejawiają topowe zespoły Europy, takie jak Atletico Madryt i Tottenham. Mówiło się też o poważnym zainteresowaniu ze strony londyńskiej Chelsea. Konkurentów do pozyskania piłkarza może jednak “przebić” Juventus Turyn. Mistrz Włoch zaproponował Milikowi niesamowicie wysoką pensję.

Przerażająca teoria Andrzeja Gołoty. Te słowa mogą go słono kosztowaćPrzerażająca teoria Andrzeja Gołoty. Te słowa mogą go słono kosztowaćCzytaj dalej


Juventus zaoferował Polakowi niebotyczne zarobki

Jak donoszą dziennikarze “Juve” jest zdeterminowane, by ściągnąć do siebie Arkadiusza Milika. Sam Milik wedle informacji mediów również jest zdecydowany na dołączenie do klubu z Turynu. Szefowie “Starej Damy” oferują mu kosmiczne zarobki na poziomie 4,7 miliona euro za sezon! To dwukrotnie więcej niż polski napastnik zarabia w Napoli. Problemem może natomiast być stanowisko jego aktualnego pracodawcy.

Napoli chce otrzymać za transfer Milika 50 milionów euro, co w dobie kryzysu wywołanego pandemią nie odpowiada Juventusowi. Klub z północy Włoch planuje zaoferować za zawodnika mniejsze pieniądze, ale dodatkowo do transakcji włączyć na wymianę aż trzech swoich piłkarzy, a mianowicie Juana Cuadrado, Daniele Ruganiego i Mattię Perina. Szef Napoli Aurelio De Laurentiis podobno nie jest jednak zainteresowany tego typu ofertą.

Źródło: “Corriere dello Sport”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jednak nie będzie 1000+? Wyszły na jaw nowe informacje
  2. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Bonu 1000 plus dla turystów jednak nie będzie, rząd się wycofuje z obietnicy. Nie będzie już wsparcia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News