Arkadiusz Milik
Facebook Arkadiusz Milik
Autor - 30 Lipca 2020

Arkadiusz Milik brutalnie oceniony przez media. Na Polaka spadła ogromna krytyka

Arkadiusz Milik nie może ostatnich tygodni zaliczyć do najbardziej udanych. Mimo że Polak przyczynił się do zwycięstwa w Pucharze Włoch nad Juventusem, to jednak w lidze zawodzi i nie daje w ataku tyle, ile przed przerwą spowodowaną pandemią. Włoscy dziennikarze stwierdzają, że dla Napoli będzie nawet lepiej, jeśli Polak odejdzie już tego lata.

Arkadiusz Milik jest w ostatnich tygodniach bohaterem mediów, ale nie ze względu na swoją grę, lecz na plotki transferowe mówiące o tym, w jakim kierunku Polak uda sie po zakończeniu sezonu. Teraz jednak, po kolejnym słabym występie, na Polaka spadła fala krytyki nie tylko za spoktanie z Interem, ale za ogólną postawę w Napoli po pandemii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza
Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzyWidzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik skrytykowany przez media

Gorzkich słów nie szczędził Polakowi Caludio Russo z "Calcionapoli24.it", który zdecydował się na podsumowanie nie tylko ostatnich tygodni, ale także całego okresu spędzonego przez Polaka w Napoli. - Czteroletni pobyt Milika w Neapolu dobiega końca w najgorszy możliwy sposób. Polak ryzykuje trwałe zrujnowanie tego okresu, podczas którego doznał dwóch kontuzji. Napastnik zawsze jest na celowniku krytyków, jest pod presją. - ocenia Russo.

Włoch podkreśla, jak ważne dla postawy Milika były jego dwie poważne kontuzje. - Dwie kontuzje w obu kolanach pokazały bezlitośnie, jakiego pecha miał w fundamentalnym etapie swojej kariery - pisze Russo, który twierdzi, że Polak nie wszedł nigdy na najwyższy poziom - Liczby nie są złe: 34 gole w 81 występach w ciągu ostatnich dwóch lat. Zawsze brakowało jednak, by dodał trochę złośliwości i taktycznej przenikliwości, jaką ma Mertens - podkreśla włoski dziennikarz.

Reprezentacja Polski pewnie wygrywa. Świetny mecz, bardzo efektowna wygrana Biało-czerwonychReprezentacja Polski pewnie wygrywa. Świetny mecz, bardzo efektowna wygrana Biało-czerwonychCzytaj dalej

Saga nareszcie dobiegnie końca?

Od wielu tygodni mówi się o tym, że Akradiusz Milik zmieni tego lata. Choć wymianiało się wiele drużyn w kontekście jego transferu, to najpoważniejszym kandydatem to wykupienia 26-latka z Napoli jest Juventus. Claudio Russo uważa, że to najlepsze, co może teraz spotkać zaróno zawodnika jak i jego obecny klub. - Kilka ostatnich meczów to gra nieprzyzwoita w porównaniu do poziomu napastnika, który w odpowiednim środowisku wciąż ma wiele do powiedzenia. Nie w Neapolu, na miłość Boską. Między wymówkami, kontuzjami, Mertensem i presją, musi znaleźć tylko inny zespół. To będzie najlepsza rzecz dla niego i dla Napoli. - stwierdza Włoch - Zostawi po sobie słodko-gorzki smak po czteroletnich występach. Miał być spadkobiercą Cavaniego i Higuain, a nigdy tak się nie stało - ocenił na zakończenie Russo.

Żródło: transfery.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil: „55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne”
  2. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw
  3. Raport z bycia dzieckiem. Microsoft Family Safety to idealne narzędzie do szpiegowania swoich pociech
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News