Arkadiusz Milik
instagram.com/jessica_ziolek
Autor Piotr Mika - 31 Sierpnia 2020

Piękna narzeczona Arkadiusza Milika ma wielkie problemy. Wszystko przez jej ukochanego, wyjątkowo przykre szczegóły

Arkadiusz Milik wciąż nie wiem gdzie zagra w przyszłym sezonie. Polak chciałby odejść z Napoli, sam klub również nie chce go zatrzymać, jednak oczekuje za niego dużych pieniędzy, więc sprawa jego odejścia nie jest taka prosta. Problemy polskiego piłkarza odbijają się także na jego narzeczonej Jessice Ziółek.

Arkadiusz Milik to obecnie jeden z najlepszych polskich zawodników, który do niedawna z powodzeniem grał we włoskim Napoli. Teraz drogi Polaka i Azzurrich coraz bardziej się oddalają, jednak piłkarz wciąż nie wie, czy i gdzie przeniesie się w letnim oknie transferowym, a to nastręcza problemów nie tylko jemu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pierwsza ze szkół zamknięta. Koronawirus wśród nauczycieli
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Zwołują w Polsce sztaby kryzysowe. Będzie ich 6
Świat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyŚwiat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik powodem kłopotów jego narzeczonej?

Polski napastnik już od wielu tygodni był pewien, że chce opuścić Neapol po sezonie 2019/2020. Klub nie chce trzymać zawodnika na siłę, jednak nie zamierza również odpuszczać w negocjacjach, co sprawia, że odejście 26-latka choć bardzo prawdopodobne, wciąż nie jest przesądzone.

Dla samego zawodnika jest to z pewnością bardzo przykra sytuacja. Obecnie przygotowuje się on z drużyną Napoli do nowego sezonu, jednak kibice nie są dla niego łaskawi a on sam nie wie, gdzie ostatecznie odejdzie. Cała sytuacja odbija się również na jego narzeczonej, z którą Arkadiusz Milik mieszka w Neapolu.

Robert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataRobert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataCzytaj dalej

Jessica Ziółek otwarcie o sytuacji Milika

Rok młodsza od piłkarza Jessica zajmuje się modą i może sie pochwalić założeniem własnej marki odzieżowej oraz wypuszczeniem własnek kolekcji. Aktualnie życie jej i Arkadiusza nie jest takie kolorowe, ponieważ para wciąż nie wie, gdzie będą mieszkać i czy w ogóle wyprowadzą się z Neapolu.

Jessica Ziółek wzięła udział w programie "Dzień Dobry TVN" w którym została zapytana o sytuację polskiego piłkarza. - Szczerze mówiąc, sama chciałabym to wiedzieć. Chciałabym wiedzieć, gdzie za chwilę będziemy mieszkać lub czy zostaniemy w Neapolu - odpowiedziała wyraźnie zmęczona całą sytuacją narzeczona Milika, która dodała jednak, że nie ma dla niej większego znaczenia gdzie ostatecznie zamieszkają - Wszędzie będzie mi po drodze tam, gdzie on będzie - powiedziała Jessica Ziółek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od września ponownie można liczyć na zasiłek opiekuńczy. Kiedy się należy?
  2. Stranger Things dostępne dla wszystkich. Jest jeden warunek
  3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
  4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
  5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
  6. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News