Arkadiusz Milik: dziewczyna
Instagram - Jessica Ziółek
Autor Piotr Bernaciak - 15 Stycznia 2020

Dziewczyna Arkadiusza Milika wygląda nieziemsko. Jej zdjęcia wzbudzają zachwyt u internautów (FOTO)

Arkadiusz Milik: dziewczyna polskiego napastnika Napoli wygląda zjawiskowo. Nie da się ukryć, że polski snajper jest ogromnym szczęśliwcem. Kim jest życiowa wybranka Arkadiusza Milika?

Arkadiusz Milik: dziewczyna napastnika reprezentacji Polski z pewnością nie jest anonimową postacią w polskim internecie. Wiele osób wie, czym na co dzień zajmuje się partnerka życiowa snajpera Napoli. Z pewnością nie wpisuje się ona w trend typowej partnerki piłkarza, która podczas pracy swojego ukochanego jedynie zajmuje się domem. Postanowiła ona zająć się tym, co jest jej pasją.

Jessica Ziółek jest doskonale znana nie tylko kibicom, ale również osobom niezwiązanym zupełnie z polskim sportem, bowiem udziela się ona w kompletnie innej branży. Co ciekawe, uchodzi ona za prawdziwy autorytet, dzięki czemu jej wypowiedzi są traktowane z szacunkiem. Czym się zajmuje Jessica Ziółek?

Jaki jest klucz do sukcesu Cristiano Ronaldo? Media ujawniają kulisy jego wybitnej formyJaki jest klucz do sukcesu Cristiano Ronaldo? Media ujawniają kulisy jego wybitnej formyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik: dziewczyna oddała się swoim zainteresowaniom

Arkadiusz Milik: dziewczyna polskiego napastnika jest z nim w związku już od kilku lat. Kobieta towarzyszy swojemu ukochanemu od dłuższego czasu, jednocześnie zajmując się także tym, czym sama jest zainteresowana. Kobieta nie ukrywa, że jej pasją jest moda, dlatego często na jej Instagramie możemy znaleźć wpisy dotyczące świata zupełnie niezwiązanego ze sportem.

Jessica Ziółek towarzyszy Milikowi od dłuższego czasu, a obecnie mieszka z nim w Neapolu. Wciąż jednak pojawiają się kolejne wpisy w jej mediach społecznościowych, które pokazują jej dalszą działalność w świecie mody. Z pewnością nie jest ona stereotypową partnerką piłkarza i nie zamierza jedynie wygrzewać się w blasku jego sławy.

Arkadiusz Milik: dziewczyna cieszy sie popularnością

Partnerka Arkadiusza Milika wzbudza wielkie zainteresowanie ze strony zarówno męskiej, jak i żeńskiej części fanów na Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIA JESSICI ZIÓŁEK:

Arkadiusz Milik: dziewczyna

Arkadiusz Milik: dziewczyna

Arkadiusz Milik: dziewczyna

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  2. Klub Ekstraklasy nad przepaścią. Władze miejskie wycofują wsparcie, kibice wstrzymali oddech
  3. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia w sprawie kontuzji reprezentanta Polski. Prawdziwy dramat
  4. Znamy najbogatszy klub świata. TVN podaje niesamowite informacje
  5. TVP bez Roberta Lewandowskiego. Kibice w Polsce będą oburzeni
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News