Artur Boruc
Facebook/Artur Boruc
Autor - 23 Sierpnia 2020

Artur Boruc miał dopuścić się ohydnych czynów wobec swojej żony. Kobieta odniosła się do pogłosek

Artur Boruc został bohaterem jednego z najgłośniejszych transferów w polskiej lidze ostatnich lat. 40-letni bramkarz po wielu sezonach za granicą postanowił wrócić do Legii Warszawa, którą opuścić w 2005 roku. Ostatnio coraz głośniej zaczęło być jednak o jego życiu pozasportowym. Żona polskiego bramkarza skomentowała plotki na temat czynów, jakich miał dopuścić się wobec niej.

Artur Boruc to jedna z ikon Legii Warszawa oraz reprezentacji Polski ostatnich lat. Choć jego czas już praktycznie przeminął, to w na koniec kariery postanowił on jeszcze raz wesprzeć swój zespół, z którym jest mocno związany emocjonalnie. To ze stołecznej drużyny wyruszył na zachód, gdzie grał dla takich klubów jak Celtic Glasgow, Fiorentina czy ostatnio Bournemouth.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy każdego Polaka
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Sceny jak z filmu. W Tatrach padły strzały. Polak miał przy sobie broń
Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Czytaj dalej

Artur Boruc zdradzał żonę? Kobieta odpowiada

Polski bramkarz jest od wielu lat związany z Sarą Mannei, z którą w 2014 roku wziął ślub. Para wychowuję dwójkę własnych dzieci oraz 15-letnią córkę Sary z pierwszego małżeństwa. Również Boruc posiada dziecko ze swojego pierwszego związku z Katarzyną Modrzewską.

Media oskarżały Sarę Mannei o to, że to ona rozbiła pierwsze małżeństwo Artura Boruca, jednak zarówno ona jak i sam zawodnik zdementowali te doniesienia. Kolejne plotki na temat małżeństwa polskiego bramkarza pojawiły się niedawno. Niektórzy twierdzą, że Artur Boruc zdradzał swoją obecną żonę i ma nawet nieślubne dziecko. Kobieta, zapytana przez jedną z fanek, postanowiła w końcu wyjaśnić sprawę.

Lewandowski czy wielkie trio z Paryża? O wyniku finału Ligi Mistrzów może przesądzić ktoś innyLewandowski czy wielkie trio z Paryża? O wyniku finału Ligi Mistrzów może przesądzić ktoś innyCzytaj dalej

Stanowcza odpowiedź Sary Boruc

Pod jednym z postów żony Artura Boruca na Instagramie pojawił się komentarz jednej z fanek, która chciałaby poznać prawdę. - Pani Saro, nie pytam złośliwie, uważam, że ma pani super styl i jest pani równą babką, ale wszędzie widzę komentarze o nieślubnym dziecku i kochance pani męża. Ustosunkuje się pani, żeby zamknąć usta hejterom? - zapytała zaniepokojona internautka i nie musiała długo czekać na odpowiedź.

Sara Boruc w krótkich słowach zdementowała plotki na temat zdrad swojego męża. - Totalne głupoty, nie warte naszego czasu. Pozdrawiam. - ucięła temat żona polskiego bramkarza, dając do zrozumienia, że raczej nie zamierza poświęcać więcej czasu na rozsiewane przez innych plotki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł kary za jeden błąd. Przepisy się zaostrzają, lepiej się nie narazić
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Pilna informacja dotarła do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, walczył o życie w szpitalu
  4. Adam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jaw
  5. Piotr Żyła dorwał się do mikrofonu i się zaczęło. Rozbroił wszystkich swoimi słowami, wszystko poszło do telewizji
  6. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News