Artur Szpilka
facebook.com/szpilka.artur1989/?tn-str=k*F
Autor Aleksy Kiełbasa - 6 Lipca 2020

Wściekły Artur Szpilka: Co jest grane?

Artur Szpilka niedługo zmierzy się w rewanżowym starciu z Serhijem Radczenką. Polskiego zawodnika po tej walce czekają niemałe zmiany. Szpila nie może się ich doczekać i niecierpliwi się tym, że jego aktualny promotor Andrzej Wasilewski ociąga się formalnościami.

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) przed walką z Serhijem Radczenką zszedł do kategorii junior ciężkiej. Polak wyglądał w ringu niezbyt dobrze i przegrał pojedynek. Cofanie się w linii prostej, opuszczanie rąk, brak pewności przy wyprowadzaniu ciosów oraz oczekiwanie na ruch przeciwnika sprawiły, że pięściarz rozstał się z trenerem Romanem Anuczinem. Choć sam zainteresowany podobnież chciał kontynuować współpracę, to na jej zakończenie miał nalegać Andrzej Wasielewski. Jednak promotor wypiera się tego i twierdzi, że to Szpilka naciskał na zmianę szkoleniowca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Tragiczny skutek żywiołu, 18 osób nie żyje. Zdjęcia z Japonii wywołują łzy w oczach

Spotkanie Szpilki w Wasilewskim

To była kolejna kość niezgody między obiema stronami. Teraz pojawiła się jeszcze nowsza. Po wspomnianej walce, z Radczenką, a konkretniej w maju, Artur Szpilka i Wasilewski ustalili szczegóły na temat dalszej współpracy, a właściwie na temat jej braku. Obie strony zdecydowały, że po rewanżowym starciu z Radczenką, pięściarz stanie się wolnym zawodnikiem. Jednak mamy już lipiec, a promotor nie dostarczył Szpili żadnych stosownych dokumentów, które by potwierdzały ich ustalenia.

Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lataTragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lataCzytaj dalej

Artur Szpilka: co jest grane?

Pięściarz znany jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych, nierzadko bardzo emocjonalnej. Widać, że sytuacja Artura Szpilkę coraz bardziej niecierpliwi, czego dał wyraz na swoim Twitterze.

Andrzej Wasilewski oparł zarzuty na brak kontaktu ze Szpilką, choć z kontekstu wynika, że póki Artur nie wezwał go publicznie "do tablicy", to promotor milczał.

Teraz już mamy

— Artur Szpilka (@szpilka_artur) July 5, 2020

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3,4 tys. osób zyska dodatkowe pieniądze do wynagrodzenia. 1700 złotych ekstra
  2. Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News