Artur Szpilka
Jakub Kaminski/East News
Autor Piotr Mika - 16 Lipca 2020

Artur Szpilka publicznie opluł kibica. Pięściarz przedstawił swoją wersję zdarzeń (WIDEO)

Artur Szpilka w ostatnich miesięcy nie może zaliczyć do w pełni udanych. Mimo że wygrał swoja ostatnią walkę z Sergiejem Radczenką, to wielu ekspertów uznało, że werdykt był wyraźnie krzywdzący dla Ukraińca i to on powinien wygrać. Teraz Szpilka nie popisał się dobrym wychowaniem i podczas gali w Pionkach opluł popularnego użytkownika Twittera prowadzącego profil parodiujący boksera. Teraz 31-latek postanowił przedstawić swoją wersję zdarzeń.

Artur Szpilka wzbudza wiele emocji, niestety w dużej części negatywnych. Tego stanu nie poprawi na pewno wydarzenie z gali Tymex Boxing Night 12, gdy polski bokser wdał się w dyskusję z twitterowiczem prowadzącym profil o nazwie "Ajtuj Szminka", a później go opluł. Kilka dni po tym zdarzeniu Szpilka zdecydowął się w końcu na więcej wyjaśnień w tej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęTragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęCzytaj dalej

Artusz Szpilka nie przeprasza za swoje zachowanie

31-letni bokser udostępnił nagranie na swoim profilu w serwisie twitter, w którym stara się wyjaśnić dlaczego postąpił w taki sposób. Choć nie pada słowo "przepraszam", Szpilka stwierdza, że niepotrzebnie opluł Internautę. Warto nadmienić, że prawdopodobnie bokser pomylił swoje "ofiary" bowiem zarówno na portali Twitter jak i Facebook są dwa profile o nazwie "Ajtuj Szminka", prowadzone przez dwóch zupełnie innych ludzi, które różnią się także treścią.

- Niepotrzebnie oplułem tego Szminkę. Z drugiej strony, mówię wam, postawcie się na moim miejscu. To nie była konstruktywna krytyka, a tylko od trzech-czterech lat notoryczne podśmiechiwanie, przekształcanie mojego nazwiska, no hejt. Każdy z was na moim miejscu nie byłby zadowolony - tłumaczył swoje zachowanie bokser, jednakże później stwierdza, że mimo wszystko nie powinien tego robić. - To zachowanie było nie na miejscu. Jako sportowiec nie powinienem dawać takiego przykładu - podkreślił 31-latek.

Były reprezentant Polski grzmi po wyborach. Były reprezentant Polski grzmi po wyborach. "Nasz kraj został ośmieszony"Czytaj dalej

Artus Szpilka dziękuje za wsparcie

- ludziom, którzy mnie krytykują życzę, żebyście nigdy nie spotkali się z taką sytuacją jak ja. To nie jest miłe, to dotyka mojej rodziny, moich bliskich. Głównie chodzi mi o rodzinę, bo ja już się do tego przyzwyczaiłem. - mówił w dalszej części nagrania Szpilka - Chciałbym jeszcze podziękować wszystkim moim przyjaciołom, ludziom którzy się za mnie wstawili, przede wszystkim Michałowi Materli, Marcinowi Gortatowi, "Różalowi" - zakończył polski Bokser.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News