Artur Szpilka
instagram.com/kamiszkolandia
Autor Piotr Mika - 16 Października 2020

Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)

Artur Szpilka musi przygotować się na dość istotną zmianę w wyglądzie swojej ukochanej. Okazało się, że Kamil Wybrańczyk zdecydowała się na usunięcie implantów piersi, jakie nosiła od wielu lat. Teraz jej biust zrobił się sporo mniejszy, jednak nie był to tylko zwykły kaprys narzeczonej popularnego boksera.

Artur Szpilka w najbliższym czasie nie udzielał się zbyt wiele w mediach społecznościowych, w przeciwieństwie do swojej narzeczonej. Kobieta stara się wejść w celebrycki świat i jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Teraz Kamila Wybrańczyk pochwaliła się podjęciem niezwykłego kroku - postanowiła usunąć implanty piersi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Już teraz spora grupa seniorów może ubiegać się o dodatkowe pieniądze. Wystarczy złożyć wniosek
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Sportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorącoSportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorącoCzytaj dalej

Artur Szpilka poczuje różnicę?

Kamila Wybrańczyk nie boi się pokazywać swojego ciała, co udowodniła choćby przy okazji promowania nowej linii produktów sklepu z biżuterią. Narzeczona polskiego boksera często sama z siebie również udostępniała na Instagramie fotki, na których fani mogli podziwiać jej krągłą pupę czy obfite piersi.

Nie wiadomo jednak, czy internauci zdawali sobie sprawę z tego, że biust Kamili Wybrańczyk został sztucznie powiększony. Okazało się, że nosi ona implanty już od 10 lat, więc Ci, którzy usłyszeli o niej niedawno, mogli nie mieć pojęcia o wcześniejszej operacji. Teraz jednak 34-latka "musi się przyzwyczaić do małych bimbałków", podobnie zresztą jak jej narzeczony, Artur Szpilka.

Iga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyIga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyCzytaj dalej

Wszystko dla zdrowia i sportu

Jak zdradza sama zainteresowana, nie jest to jednak zwykły kaprys, a bardzo odpowiedzialna decyzja. Kamila Wybrańczyk od lat trenuje i dba o swoje ciało, a teraz bardzo chciałaby wziąć udział w Fame MMA i stanąć do walki z Martą Linkiewicz. - Będzie mi się lepiej ćwiczyło. Ja dużo trenuję i było mi czasami ciężko dźwigać te balony. Między innymi dlatego wyciągnęłam implanty, żeby lepiej trenować i walczyć na Fame MMA. To jakby się przesiąść z hulajnogi na motor, taka jest różnica i teraz na pewno będzie mi lżej - zdradziła narzeczona Artura Szpilki.

Artur SzpilkaArtur Szpilka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. GIS alarmuje, znaleziono niebezpieczne bakterie w mięsie. Mogłeś je kupić w popularnym sklepie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Już pewne. Znów potrzebne będą paszporty, aby przekroczyć granicę. Polaków czekają wielkie zmiany

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News