Artur Szpilka Instagram zdjęcie pies
Instagram - Artur Szpilka
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)

Artur Szpilka nie ma ostatnio szczęścia do mediów społecznościowych. Tym razem znany bokser opublikował zdjęcie, które wywołało ogromną burzę w internecie. Fani głośno mówili, że sportowiec zachował się bardzo nieodpowiedzialnie.

Artur Szpilka niewątpliwie zalicza się do najbardziej kontrowersyjnych polskich sportowców. Bokser nie ma zawahań przed kontrowersyjnymi wypowiedziami lub czynami, które nie podobają się ogółowi internautów. Tym razem nie jest inaczej, bowiem znany zawodnik postanowił wrzuć na Instagrama zdjęcie, które nie spotkało się z publiczną aprobatą, lecz wywołało skandal.

Tym razem Artur Szpilka doprowadził do pojawienia się negatywnych komentarzy ze strony ludzi, którzy twierdzą, że nie szanuje on trudu lekarzy walczących codziennie o ludzkie życie w całej Polsce. Nie da się ukryć, że tego typu wpis może wywoływać kontrowersje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecieGdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecieCzytaj dalej

Artur Szpilka opublikował kontrowersyjne zdjęcie

Kilkanaście dni temu Artur Szpilka dość niespodziewanie wygrał swoją walkę głosami sędziów, choć oglądający zgodnie twierdzili, że to Siergiej Radczenko powinien zostać ogłoszony zwycięzcą. Wówczas do dyskusji włączyła się partnerka Artura Szpilki, która swoimi słowami naraziła się dużej liczbie fanów boksera. To nie koniec złej passy zawodnika w mediach społecznościowych.

Teraz wstawił on na Instagrama zdjęcie jednego z jego psów w maseczce ochronnej. Oczywiste jest, że jego intencją był żart z obecnej sytuacji panującej na całym świecie, choć internauci nie przyjęli go ze zrozumieniem. Wielu z nich twierdzi, że Artur Szpilka zwyczajnie nie szanuje lekarzy, którzy od kilkunastu dni pracują bardzo ciężko bez chwili odpoczynku.

Legia znalazła nowego snajpera? Hitowy transfer może stać się faktem już latemLegia znalazła nowego snajpera? Hitowy transfer może stać się faktem już latemCzytaj dalej

Artur Szpilka wywołał kontrowersje

ZOBACZ ZDJĘCIE DODANE PRZEZ ARTURA SZPILKĘ:

Artur Szpilka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  2. Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicy
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News