Artur Szpilka: narzeczona
Instagram Kamila Wybrańczyk
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 3 Października 2020

Narzeczona Artura Szpilki oburzyła tysiące Polaków. Zabrała głos nt. pandemii, aż nie wiemy co powiedzieć

Artur Szpilka: narzeczona znanego boksera kolejny raz wywołała prawdziwą burzę. Tym razem nie pokazała swoich skąpych zdjęć, a zabrała głos na temat pandemii koronawirusa. Celebrytka nic sobie nie robi z zagrożenia panującego w całym kraju. W mediach społecznościowych opublikowała nagranie, które dosłownie szokuje. 

Artur Szpilka: narzeczona kontrowersyjnego boksera postanowiła kolejny raz zwrócić na siebie uwagę. Kamila Wybrańczyk, jak się okazało, nie wierzy w zagrożenie związane z pandemią koronawirusa, czego dała dobitny przykład w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Tragiczne informacje potwierdziły się. Poszukiwany od kilku dni polski piłkarz nie żyje, klub wydał wyciskający łzy komunikatTragiczne informacje potwierdziły się. Poszukiwany od kilku dni polski piłkarz nie żyje, klub wydał wyciskający łzy komunikatCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Potwierdzone: ING wprowadza spore podwyżki dla klientów. Opłat nie sposób uniknąć
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Artur Szpilka: narzeczona szokuje Polaków najnowszym wystapieniem

Ukochana boksera z Wieliczki w ostatnich miesiącach robi wszystko, by zaistnieć w sieci. Kamila Wybrańczyk, która już w listopadzie zmierzy się podczas Fame MMA 8 z inną patogwiazdą polskiego internetu, kolejny raz zszokowała Polaków. Tym razem jednak kobieta zabrała głos w sprawie pandemii koronawirusa. Jej zdanie wzbudziło ogromne kontrowersje.

Wybrańczyk opublikowała na swoim Instastory nagranie, na którym opowiada o nieprzyjemnym incydencie, który spotkał ją w sklepie jednej z popularnych sieci odzieżowych. Sprzedawca odmówił obsłużenia celebrytki, gdyż ta nie nosiła maseczki wymaganej na czas pandemii koronawirusa.

Oburzona gwiazda internetu nie mogła znieść uwagi odpowiedzialnego pracownika sklepu i pospieszyła z relacją na Instagram, by powiedzieć, co myśli o pandemii i wyżalić się obserwującym ją osobom. W wypowiedź ukochanej Artura Szpilki aż trudno uwierzyć.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Marcina Gortata, oniemieliśmy. To prawdziwa legenda, przed laty był gwiazdąGdy dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Marcina Gortata, oniemieliśmy. To prawdziwa legenda, przed laty był gwiazdąCzytaj dalej


Kamila Wybrańczyk zupełnie lekceważy COVID-19. Nieodpowiedzialne zachowanie

- Sprzedawca nie chciał mnie obsłużyć, ponieważ nie miałam maseczki. Brzydzę się maseczkami i tymi, którzy je noszą, bo na pewno nie są zmieniane co piętnaście minut. - powiedziała rozgoryczona Kamila Wybrańczyk. Nic nierobiąca sobie z zagrożenia, nie mówiąc już o wprowadzonych przez rząd rozporządzeniach gwiazda poszła nawet o krok dalej.

Na InstaStory wrzuciła zdjęcie zrobione z ukrycia pracownicy sklepu, w którym zwrócono jej uwagę o brak maseczki higienicznej. Wybrańczyk zarzuciła sprzedawcom hipokryzję, gdyż jej zdaniem osoba ze zdjęcia nieprawidłowo założyła maseczkę, tak że ta zasłania tylko usta, a nie także nos.

Problem w tym, że na zdjęciu widać, że sprzedawczyni przebywa w bezpiecznej odległości od klienta, ma założoną maseczkę, a do tego oddziela ją od akurat obsługiwanej osoby zabezpieczająca pleksa. Zdecydowanie lepiej będzie dla ukochanej Artura Szpilki, jeśli skupi się na treningu przed walką niż głoszeniu “mądrości”.

Żródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. TVP testuje rewolucyjną technologię. Sygnał dotrze do niemal 6 milionów Polaków, wszystko przez sieć 5G
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Chwytający za serce występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek, który przejdzie do historii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News