Artur Szpilka: narzeczona
Instagram/kamiszkolandia
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Grudnia 2020

Narzeczona Artura Szpilki rozebrała się przed tysiącami Polaków. Przerażające, na ciele pojawiły się straszne rzeczy (FOTO)

Artur Szpilka: narzeczona popularnego polskiego boksera szykuje się do debiutu w Fame MMA. Kamila Wybrańczyk ma zmierzyć się z patogwiazdą polskiego internetu Martą Linkiewicz. Ukochana pięściarza z Wieliczki raz za razem publikuje w sieci efekty swoich przygotowań. Ostatnia fotografia przeraziła jednak fanów. 

  • Narzeczona Artura Szpilki przygotowuje się do debiutu w Fame MMA
  • Kamila Wybrańczyk zmierzy się z Martą Linkiewicz
  • Ukochana popularnego boksera ostro trenuje do walki
  • Celebrytka zaprezentowała fanom bardzo mocne zdjęcia swojego ciała

Artur Szpilka: narzeczona pięściarza już wkrótce sama rozpocznie karierę w sportach walki. Kamila Wybrańczyk rzuciła wyzwanie Marcie Linkiewicz i rozpoczęła przygotowania do starcia z patogwiazdą Fame MMA. Ostatnio zaprezentowała swoim fanom zdęcia, które wprawiły ich w zaniepokojenie.

Kamil Stoch i Piotr Żyła mają poważne problemy. Wszystko wyszło na jaw, ich plany zostały zniszczoneKamil Stoch i Piotr Żyła mają poważne problemy. Wszystko wyszło na jaw, ich plany zostały zniszczoneCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Artur Szpilka: narzeczona trenuje przed występem w Fame MMA

Podczas gali Fame MMA 7 po walce Marty Linkiewicz do oktagonu weszła niespodziewanie Kamila Wybrańczyk. Narzeczona popularnego polskiego boksera Artura Szpilki sama zapragnęła wziąć udział w walce na zasadach MMA i rzuciła wyzwanie naczelnej patogwieździe polskiego internetu.

Linkiewicz wyzwanie przyjęła i w ten oto sposób kibice Fame MMA rozpoczęli odliczanie do kolejnego niesamowicie ciekawego starcia. Wszyscy liczyli, że panie zmierzą się ze sobą już podczas gali Fame MMA 8, która odbyła się 21 listopada. Wówczas było to jednak niemożliwe.

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, Kamila Wybrańczyk zdecydowała się na wykonanie pilnej operacji. Narzeczona Artura Szpilki usunęła sobie implanty piersi. Przez rekonwalescencję po zabiegu, nie była w stanie przygotować się do walki, która miałaby odbyć się już w listopadzie.

Kamila Wybrańczyk wróciła już jednak do zdrowia i rozpoczęła ponownie przygotowania do swojego debiutu w Fame MMA. Wygląda na to, że stanie oko w oko z Martą Linkiewicz już podczas kolejnej gali organizowanej przez federację FAME.

Na razie fani mogą śledzić poczynania swojej ulubionej celebrytki za pomocą mediów społecznościowych. Kamila Wybrańczyk chętnie dzieli się z nimi wszelkimi momentami ze swojego życia. Ostatnio pokazała naprawdę odważne zdjęcia, na których pozowała w skąpym stroju.

Nie żyje polski medalista olimpijski. Był legendą naszego sportu, wielka strataNie żyje polski medalista olimpijski. Był legendą naszego sportu, wielka strataCzytaj dalej


Kamila Wybrańczyk pokazała zdjęcia przerażających obrażeń

Fanów Fame MMA i starć celebrytów bardziej jednak interesują jej przygotowania do walki. Również tym, jak wygląda jej trening, Wybrańczyk dzieli się w swoich social mediach. Właśnie zaprezentowała efekty swoich katorżniczych ćwiczeń.

Na InstaStory Kamili Wybrańczyk pojawiły się zdjęcia jej ciała. Narzeczona Artura Szpilki pokazała obserwującym jej profil osobom zdjęcia niezwykle drastyczne. Fotografie przedstawiały nogi kobiety, które mocno ucierpiały w trakcie treningu.

Na nogach Kamili Wybrańczyk pojawiły się ogromne siniaki. Widać, że ukochana popularnego “Szpili” się nie oszczędza. Marta Linkiewicz może zacząć się chyba bać.

Artur Szpilka: narzeczona

Artur Szpilka: narzeczona

Artur Szpilka: narzeczona

Źródło: Instagram

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News