Artur Szpilka: narzeczona
Instagram - kamiszkolandia
Autor Piotr Bernaciak - 9 Października 2020

Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Pokazała swoje ciało przed tysiącami internautów, odsłoniła za dużo (FOTO)

Artur Szpilka: narzeczona znanego polskiego sportowca bardzo chętnie udziela się na Instagramie. Kobieta ostatnio zasłynęła swoją wypowiedzią w kwestii noszenia maseczek. Jej najnowsza aktywność zadziwiła tysiące Polaków.

Artur Szpilka: narzeczona słynnego polskiego boksera robi coraz większą karierę w mediach społecznościowych. Kobieta niedawno potwierdziła, że na najbliższej gali Fame MMA skrzyżuje rękawice z Martą Linkiewicz, jednak do tego czasu nie zamierza ona skupić się wyłącznie na ćwiczeniach sportowych. Kamila Wybrańczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza wpisy dotyczące swojego życia prywatnego.

Tym razem kobieta pochwaliła się kolejnym zdjęciem z bardzo intymnej sesji, w trakcie której reklamuje markę biżuterii kobiecej. Jej fotografie cieszą się bardzo pozytywnym odbiorem ze strony tysięcy obserwujących jej profil na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Czternastka nie dla każdego seniora. Blisko 1 mln emerytów nie zobaczy ani złotówki
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Paweł Wszołek zdradził jak się czuł, gdy przechodził koronawirusa. Paweł Wszołek zdradził jak się czuł, gdy przechodził koronawirusa. "Każdy kolejny dzień był gorszy"Czytaj dalej

Artur Szpilka: narzeczona znów zadziwiła Polaków

Kilka dni temu Kamila Wybrańczyk zamieściła na Instagramie wideo, na którym przejęta opowiadała o sytuacji, jaka spotkała ją w jednym ze sklepów. Dowiedzieliśmy się, że zwrócono jej uwagę po tym, jak nie założyła maseczki. Jednocześnie poznaliśmy jej pogląd na zakładanie maseczek w miejscach publicznych, a opinia kobiety zdenerwowała bardzo wielu internautów. Narzeczona Artura Szpilki niewiele sobie jednak z tego robi.

Póki co Kamila Wybrańczyk stara się dbać o swoją popularność, regularnie zamieszczając kolejne wpisy w mediach społecznościowych. Kobieta nie ma także oporów przed publikowaniem zdjęć, na którym pokazuje swoje ciało. To właśnie one cieszą się największą sławą wśród internautów, którzy regularnie komentują jej zdjęcia. Co ważne, są to w zdecydowanej większości głosy pozytywne.

Były pracownik PZPN bezlitośnie punktuje Zbigniewa Bońka. Były pracownik PZPN bezlitośnie punktuje Zbigniewa Bońka. "Według pana to jest w porządku?"Czytaj dalej

Artur Szpilka: narzeczona zszokowała internautów

ZOBACZ ZDJĘCIE NARZECZONEJ ARTURA SZPILKI:

Artur Szpilka: narzeczona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  2. Skandaliczne zachowanie matki. Chciała sprzedać dziecko w internecie, jej tłumaczenie zaskakuje
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Znaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewają

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News