Artur Szpilka: narzeczona
Instagram - kamiszkolandia
Autor Piotr Bernaciak - 13 Października 2020

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Artur Szpilka: narzeczona słynnego boksera coraz aktywniej działa w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje kolejne fotografie. Najnowsze zdjęcia cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem fanów. Najnowszy wpis gwiazdy wzbudził prawdziwy szał.

Artur Szpilka: narzeczona gwiazdy polskiego boksu powoli zaczyna dorównywać mu popularnością. Kobieta coraz aktywniej działa w mediach społecznościowych, zamieszczając w nich swoje bardzo odważne zdjęcia, reklamując biżuterię dla kobiet. Tym razem ponownie doczekaliśmy się wpisu, który doprowadził tysiące fanów kobiety do czerwoności. Jej profil jest śledzony przez ponad 180 tysięcy osób na Instagramie.

Jak zwykle pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy wychwalających wygląd wschodzącej gwiazdy, która niebawem zamierza w nieco inny sposób wzmocnić swoją sławę. Jak się bowiem dowiadujemy, w najbliższym czasie wystąpi ona na Fame MMA, gdzie jej przeciwniczką będzie Marta Linkiewicz, jedna z największych gwiazd federacji walk celebrytów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Znakomite wieści dla kierowców w Polsce. Na stacjach czeka ich miła niespodzianka
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Kamil Stoch i Piotr Żyła skończą niebawem kariery? Jest oficjalne stanowisko skoczków, cała Polska czekałaKamil Stoch i Piotr Żyła skończą niebawem kariery? Jest oficjalne stanowisko skoczków, cała Polska czekałaCzytaj dalej

Artur Szpilka: narzeczona staje się gwiazdą

Jeszcze niedawno o Kamili Wybrańczyk nie było zbyt głośno. Kobieta długo skupiała się na kibicowaniu swojemu narzeczonemu, który zrobił dużą karierę w świecie boksu, jednak po jakimś czasie zaczęła również głośno komentować niesprzyjające mu decyzje sędziowskie, w związku z czym reszta fanów sportu w Polsce zaczęła głośno opowiadać o jej kontrowersyjnych poglądach.

Kamila Wybrańczyk korzysta ze swojej sławy, którą przenosi na Instagram. Narzeczona Artura Szpilki dość często publikuje odważne zdjęcia, które jednocześnie promują jedną z firm produkujących biżuterię dla kobiet. Jej najnowszy wpis spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony kibiców obserwujących ją na Instagramie.

Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej

Artur Szpilka: narzeczona wzbudziła sensację

- Przepiękna kobieta - pisze jedna z fanek, chwaląc narzeczoną Artura Szpilki.

ZOBACZ ZDJĘCIE KAMILI WYBRAŃCZYK, NARZECZONEJ ARTURA SZPILKI:

Artur Szpilka: narzeczona

Artur Szpilka: narzeczona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna zmiana pogody, nie do uwierzenia. Algorytm się mylił?
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. WHO dosadnie o Polsce, podaje jedno skuteczne rozwiązanie. Chodzi o osoby, które codziennie pokonują wiele kilometrów

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News