Artur Szpilka: narzeczona zdjęcie
Instagram/Kamila Wybrańczyk
Autor Łukasz Kowalski - 13 Listopada 2020

Narzeczona Artura Szpilki nagle wprawiła Polaków w osłupienie. Chwali się ciałem w sieci, widać prawie wszystko (FOTO)

Artur Szpilka: narzeczona boksera po raz kolejny rozgrzała swoich fanów do czerwoności. Kamila Wybrańczyk od dłuższego czasu wzbudza coraz większe zainteresowanie. Tym razem narzeczona Szpilki pokazała się całkowicie nago na Instagramie. To już kolejny raz, kiedy Wybrańczyk dzieli się ze swoimi fanami tak odważnymi fotografiami.

Artur Szpilka: narzeczona boksera od dłuższego czasu stara się wyjść z cienia swojego bardziej znanego partnera. Kamila Wybrańczyk stara się, aby była znana dzięki swoim osiągnięciom, a nie dlatego, że jest partnerka popularnego boksera.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  2. Cezary Pazura ujawnił zarobki aktorów, padły konkretne kwoty. ”Teraz jest COVID, więc jest dwa razy mniej”
  3. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Jego mieszkanie w Warszawie wygląda obłędnie, kosztowało miliony złotych (FOTO)Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Jego mieszkanie w Warszawie wygląda obłędnie, kosztowało miliony złotych (FOTO)Czytaj dalej

Artur Szpilka: narzeczona boksera rozgrzała fanów

Swoimi działaniami na różnych polach, Wybrańczyk jest blisko tego, aby stać się bardziej popularna od swojego narzeczonego. Duża w tym zasługa jej aktywności w mediach społecznościowych. Tam piękna Wybrańczyk gromadzi coraz więcej fanów.

Wybrańczyk od kilku miesięcy stara się, aby dołączyć do grona największych polskich celebrytek. Narzeczona Artura Szpilki próbowała swoich sił jako piosenkarka, a niedługo kibice będą mieli ją okazję zobaczyć ją jako zawodniczkę na gali Fame MMA.

Już niedługo Wybrańczyk w oktagonie zmierzy się z weteranką Fame MMA Martą Linkiewicz. Narzeczona Artura Szpilki bardzo mocno się przykłada do treningów, a swoje przygotowania dokładnie relacjonuje w mediach społecznościowych.

W połowie października narzeczona Artura Szpilki musiała zrobić krótką przerwę, aby przejść nietypowy zabieg. Wszystko po to, aby móc się lepiej się przygotować do walki z Linkiewicz na gali Fame MMA.

Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Tym razem nie chodzi o Piotra Żyłę, zaczęło się od zdjęcia bez ubrań (FOTO)Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Tym razem nie chodzi o Piotra Żyłę, zaczęło się od zdjęcia bez ubrań (FOTO)Czytaj dalej

Odważne zdjęcie Kamili wybrańczyk

Partnerka Szpilki przeszła operację pomniejszenia piersi. Jak wytłumaczyła, wszystko po to, by móc się lepiej trenować i walczyć w MMA. - Dużo trenuję i było mi czasami ciężko dźwigać te balony. Między innymi dlatego wyciągnęłam implanty, żeby lepiej trenować i walczyć na Fame MMA - przyznała na Instagramie. - Może zostawię je sobie na pamiątkę jako antystresowy zgniatacz - dodała.

Jak wyznała w dalszej części, nie wyklucza, że w przyszłości znów powiększy sobie piersi. - Zrobiłam sobie za duże i one tak opadały przez 10 lat. Nie jest powiedziane, że kiedyś znów nie powiększę, ale na razie muszę sobie dać czas - stwierdziła narzeczona Artura Szpilki.

Narzeczoną Artura Szpilkę czekają niesamowicie intensywne tygodnie związane z przygotowaniami do walki z Linkiewicz. W międzyczasie Wybrańczyk nie zapomina o swoich fanach w mediach społecznościowych.

Wybrańczyk jest tam niezwykle aktywna i w liczbie obserwujących niedługo przegoni swojego narzeczonego. Artura Szpilkę obserwuje ponad 210 tysięcy osób, a jego partnerkę ok. 190 tysięcy.

Teraz Wybrańczyk po raz kolejny rozgrzała swoich fanów do czerwoności. Narzeczona Artura Szpilki pokazała niezwykle intymne i zmysłowe zdjęcie, na którym pokazała się całkowicie bez ubrań. Fani nie kryją zachwytów nad urodą Kamili Wybrańczyk.

Artur Szpilka narzeczona zdjęcie

(fot.: Instagram/Kamila Wybrańczyk)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny PlayStation 5 na polskich serwisach aukcyjnych zwalają z nóg. Nie do uwierzenia
  2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
  3. Gwiazda świata sportu pilnie przetransportowana do szpitala. Fani zamarli, potrzebował natychmiastowej pomocy
  4. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  5. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
  6. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News