Arvydas Novikovas
Autor Piotr Bernaciak - 17 Czerwca 2019

Arvydas Novikovas blisko Legii Warszawa

Arvydas Novikovas już niebawem może zostać nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Podpisanie kontraktu z litewskim skrzydłowym z pewnością byłoby hitem okienka transferowego.

Arvydas Novikovas już niebawem może zmienić klub. Gwiazda Jagiellonii Białystok jest blisko przenosin do Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski odważnie rozpoczęli działanie na rynku transferowym, podpisując kontrakty z Wojciechem Muzykiem, Igorem Lewczykiem i Walerianem Gwilią. Bardzo prawdopodobne jest, że już niebawem do tego grona dołączy zawodnik Jagiellonii.

Zawodnik i kluby do tej pory nie potwierdziły tych wiadomości, jednak podał je portal legionisci.com, który uchodzi za bardzo wiarygodne źródło zajmujące się klubem z Warszawy. Wiele wskazuje na to, że Litwin rzeczywiście niebawem pojawi się w stolicy, by podpisać kontrakt z wicemistrzami kraju. Na razie nie wiadomo, na jakich warunkach miałoby dojść do transferu, choć spekuluje się o kwocie wynoszącej 250 tysięcy euro.

Arvydas Novikovas może trafić do Legii Warszawa

O możliwych przenosinach Novikovasa do stolicy mówiło się już kilka miesięcy temu. Miał on przejść do Legii w zimowym oknie transferowym, jednak ostatecznie temat transferu upadł. Zawodnik udzielił wówczas głośnego wywiadu, w którym stwierdził, że każdy zawodnik Jagiellonii Białystok przeszedłby do Legii, gdyby otrzymał taką ofertę. Jego słowa wywołały ogromne zamieszanie.

Na oficjalne potwierdzenie transferu być może przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka dni, jednak bardzo możliwe, że niebawem rzeczywiście doczekamy się wiadomości przekazanej przez klubowe konto w mediach społecznościowych. Jeżeli przenosiny dojdą do skutku, to z pewnością będzie to jeden z najciekawszych transferów tego lata.

Następny artykuł