Barcelona wyjaśni okoliczności negocjacji
Autor Piotr Bernaciak - 5 Września 2019

Barcelona zabierze głos w sprawie Neymara. Prezydent klubu wyjaśni wszystkie wątpliwości

Barcelona próbowała tego lata sprowadzić Neymara, jednak ostatecznie nie udało się dojść do porozumienia z PSG. Prezydent klubu wyjaśni wątpliwości kibiców już w najbliższym czasie.

Barcelona długo nie mogła dojść do porozumienia z Paris Saint-Germain w sprawie transferu Neymara. Przez wiele dni wydawało się, że negocjacje ostatecznie zakończą się porozumieniem i Brazylijczyk przeniesie się do Hiszpanii, by znów grać w Blaugranie, jednak ostatecznie tak się nie stało. Wielu kibiców zadawało sobie wobec tego pytania, jak wyglądały negocjacje obu klubów.

Wygląda na to, że już niebawem nie będzie to żadną tajemnicą. Tak wynika przynajmniej z informacji podanych przez Barcelonę, która podała dziś bardzo lakoniczny komunikat. Wynika z niego, że już niebawem dowiemy się więcej na temat tego, co łączyło kluby z Paryża i Barcelony przez ostatnie kilka miesięcy. Każdy będzie mógł zapoznać się z ukrywanymi dotychczas wiadomościami.

To się nazywa transferowy hit! Legendarny gwiazdor w PSGTo się nazywa transferowy hit! Legendarny gwiazdor w PSGCzytaj dalej

Duma Katalonii ogłosiła, że jutro publiczne ogłoszenie wyda sam Josep Maria Bartomeu, który jest obecnie prezydentem klubu z Hiszpanii. Ma on odnieść się do wszystkich informacji, które pojawiały się w mediach w ostatnich tygodniach.

Barcelona opowie o kulisach transferu Neymara

W prasie oraz w internecie pojawiały się wiadomości, jakoby Barcelona oferowała klubowi z Paryża 200 milionów euro, a następnie 100 milionów euro oraz kilku kluczowych zawodników. Ostatecznie wiemy, że PSG nie przystało na żadną z ofert, co oznacza, że Brazylijczyk dalej będzie reprezentował barwy Paris Saint-Germain w oficjalnych rozgrywkach przez przynajmniej kilka miesięcy.

Nie wiadomo, jaką formę będzie miało wystąpienie Bartomeu, jednak wiemy, że już jutro poznamy kluczowe wiadomości, które zostaną potwierdzone przez przedstawicieli mistrza Hiszpanii. Do tej pory nie mieliśmy okazji poznawać bezpośrednich wiadomości na ten temat, dlatego czekamy na komunikat z niecierpliwością.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News