Barcelona zmienia cel transferowy
Autor Piotr Bernaciak - 13 Września 2019

Barcelona zrezygnuje z Neymara? Zarząd chce kupić innego napastnika!

Barcelona całe lato sposobiła się do wykupienia Neymara z Paris Saint-Germain, czego dziś nie ukrywają nawet włodarze klubu z Barcelony. Teraz pojawił się inny pomysł ze strony zarządu klubu.

Barcelona nie ukrywała, że chciałaby sprowadzić Neymara. Włodarze nie byli do końca zadowoleni z odejścia zawodnika, podobnie jak piłkarz, który także żałował odejścia do Paryża. Teraz wiemy, że Brazylijczyk będzie musiał grać we Francji przynajmniej do końca roku. Nie wiadomo jednak, czy jego gra w PSG nie potrwa jednak dłużej. Wszystko przez nowy pomysł Barcelony.

Okazuje się, że klub nie identyfikuje obecnie Neymara jako swój cel numer jeden na zimowe okno transferowe. Wiele wskazuje na to, że zarząd zmienił zdanie i chciałby sprowadzić innego piłkarza, który może w przyszłości grać jeszcze lepiej niż sam Neymar. Sprowadzenie go będzie jednak zadaniem jeszcze trudniejszym, bo ponownie trzeba walczyć o zdanie samego zawodnika.

Kiedy Messi wróci do gry? Kontuzja jest poważniejsza, niż początkowo przypuszczanoKiedy Messi wróci do gry? Kontuzja jest poważniejsza, niż początkowo przypuszczanoCzytaj dalej

Barcelona zmienia cel transferowy

Mówi się, że Barcelona przestaje powoli myśleć o Neymarze i chciałaby kupić kogoś innego. Tak wynika przynajmniej z planów zarządu klubu, który zamierza przeznaczyć teraz swoje środki na sprowadzenie zupełnie innego piłkarza. Co ciekawe, jest to bliski znajomy samego Neymara, który dzieli z nim szatnię i obowiązki na boisku. Chodzi oczywiście o Kyliana Mbappe.

Francuz w przeszłości identyfikował się jako fan Realu Madryt i wydaje się, że taki ruch jest mało realny. Mówi się jednak, że to właśnie młody napastnik będzie w przyszłości najlepszym zawodnikiem na świecie, gdy kariery zakończą Leo Messi i Cristiano Ronaldo. Z pewnością nadejdzie ten moment, gdy to właśnie Mbappe przyjdzie przejąć schedę po wielkim Argentyńczyku oraz po niesamowitym Portugalczyku.

Barcelona nie zamierza oszcządzać pieniędzy na zrealizowanie tego transferu, w związku z czym niebawem możemy spodziewać się kolejnych emocji związanych z transferami.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News