Barcelona zmiany
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 15 Sierpnia 2020

Władze Barcelony nie mogły dłużej wytrzymać. Podjęto ostateczną decyzję, nie ma odwrotu

Barcelona zaliczyła wczoraj bolesny blamaż w starciu z Bayernem Monachium. Chyba nikt nie spodziewał się, że mecz z mistrzem Niemiec zakończy się aż tak dotkliwą wpadką. Musiała ona przynieść konsekwencje.

Barcelona z pewnością nie zaliczy wczorajszego meczu do udanych. Jakiekolwiek nadzieje na dobry wynik mógł dawać tylko gol samobójczy Davida Alaby. Potem wszystko się jednak posypało, a zespół Quique Setiena zupełnie nie mógł się odnaleźć, zwłaszcza w grze defensywnej. Ofensywa grała jednak tylko niewiele lepiej, wykorzystując lekkie rozluźnienie Bayernu przy korzystnym wyniku.

Dowiadujemy się, że wczorajsza porażka przelała czarę goryczy. Włodarze Barcelony mają być wściekli na to, jak prezentuje się zespół pod wodzą obecnego szkoleniowca i nie widzą jakichkolwiek szans na rozwój i osiągnięcie dobrych wyników. Mówi się nawet, że nadszedł czas zmian w Dumie Katalonii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Przerażające sceny w Sudetach. Widok jest niewiarygodny
Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemyWielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemyCzytaj dalej

Barcelona przeprowadzi zmiany

Niemal pewne jest, że z drużyną pożegna się jej sternik. Quique Setien miał przywrócić Barcelonę na szczyt w europejskim futbolu, jednak okazuje się, że nie jest to trener gotowy w tym momencie na pracę w jednym z najlepszych klubów Europy. Władze klubu rzekomo podjęły już nawet decyzję, że niezależnie od poszukiwań nowego szkoleniowca na pewno pożegnają obecnego trenera.

Mówi się, że zastąpić mógłby go Mauricio Pochettino, a więc szkoleniowiec, który jeszcze rok temu prowadził Tottenham w finale Ligi Mistrzów. Po zwolnieniu z ekipy Kogutów wciąż pozostaje on bezrobotny i na pewno chętnie przystałby na ofertę od Barcelony.

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

Barcelona musi przejść rewolucję

Zwolnienie trenera to jednak nie koniec. Jak donoszą hiszpańskie media, teraz drużynę czekają ogromne zmiany pod względem składu personalnego. Niemalże żaden z zawodników na osiąga obecnie zauważalnego postępu, wyłączając z tego grona niemal wyłącznie Frenkiego De Jonga.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przynajmniej 2400 zł emerytury i szereg ulg dla seniorów. Sejm właśnie przyjął ustawę niemal jednogłośnie
  2. Czy jedna z najjaśniejszych gwiazd na naszym niebie zgasła? Naukowcy rozwikłali kosmiczną zagadkę
  3. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki
  4. Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych
  5. Buty noszone przez legendę NBA, Michaela Jordana, wystawione na aukcji. Sprzedano je za astronomiczną kwotę
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News