Barcelona
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Kwietnia 2020

Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu

Barcelona zamierza po raz pierwszy w swojej ponad stuletniej historii sprzedać prawa do nazwy stadionu. Legendarne Camp Nou już wkrótce może mieć nowego sponsora tytularnego. Ofertę złożył legendarny sportowiec i jego firma. Nowy biznes może przysporzyć “Barcy” kompromitacji.

Barcelona kilka lat temu zrezygnowała z pięknej tradycji nieumieszczania na koszulkach logo sponsora. Teraz na sprzedaż idzie kolejna “świętość”. Katalończycy chcą sprzedać prawa do nazwy stadionu. Otrzymali już ofertę, która może im przysporzyć kłopotów.

Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachuDlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
 2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Barcelona planuje sprzedać prawa do nazwy Cam Nou

FC Barcelona w ostatnich miesiącach przeżywa trudny okres. Drużyna prezentowała się słabo, co sprawiło, że z posadą trenera pożegnał się Ernesto Valverde. Pod wodzą Quique Setiena, który zajął jego miejsce, wyniki, a zwłaszcza styl gry nie uległy znacznej poprawie. Dlatego w najbliższych tygodniach ma dojść do istnej rewolucji w składzie. Sytuacji nie poprawił skandal medialny i domniemane oczernianie zawodników oraz konflikt Lionela Messiego z dyrektorem Ericiem Abidalem.

Na domiar złego z powodu wybuchu pandemii koronawirusa cierpią też finanse katalończyków. Jednym ze sposobów zasypania dziury budżetowej, ale też pomoc osobom dotkniętym przez COVID-19, ma być sprzedaż praw do nazwy legendarnego stadionu Camp Nou. Jak się okazało, ofertę Barcelonie złożył sam Mike Tyson i jego firma.

Justyna Żyła pokazała swój dom. Dostała go po rozwodzie z Piotrem, jest wart fortunę (FOTO)Justyna Żyła pokazała swój dom. Dostała go po rozwodzie z Piotrem, jest wart fortunę (FOTO)Czytaj dalej


Kontrowersyjną ofertę “Barcy” przedstawił Mike Tyson

Słynący z kontrowersji i kolejnych skandali były bokserski mistrz świata wagi ciężkiej chyba kolejny raz zatęsknił za rozgłosem. Firma Swissx należąca do Mike’a Tysona i Alkiego Davida zajmuje się sprzedażą produktów… z konopii indyjskich.

- Nasza firma oferuje produkty oparte na konopiach indyjskich, a Hiszpania to liberalny kraj, który jest za legalizacją marihuany. Stadion Barcelony byłby dla nas świetnym pomysłem na promocję - powiedział Alki David w rozmowie z BBC.

Jeśli “Duma Katalonii” przystanie na propozycję firmy słynnego boksera i zdecyduje się na nazwę “Swissx Stadium, musi się liczyć z poważną wpadką wizerunkową. Klub jest szanowany na całym świecie między innymi z uwagi na poszanowanie tradycji.

Źródło: BBC

ZOBACZ TAKŻE:

   >
  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News